in

Jak to zvládají? 10+ otců, kteří se podělili o to, jak zvládají svojí roli rodiče!

imgur.com imgur.com
Reklama

Být rodičem je na jednu stranu krásné a života naplňující, ale na druhou stranu i dosti náročné. Určitě i vy to znáte ze svého dětství. Když jste například přišli domů poté, co jste si venku hráli s kamarády v ne úplně dobrých podmínkách a byli jste celý od bláta, maminka z toho neměla radost. Jsou to právě mámy, co na sociálních sítích často sdílejí své radosti i starosti svého rodičovství. Nicméně dnes se podíváme na fotky ne maminek, ale tatínků a vy uvidíte, jak svojí roli otce zvládají!

1. Chytrý vynález!

K čemu se ještě může hodit mobil kromě volání, smskování, chatování a dalšího? No třeba k tomu, že si ho dáte do náprsní kapsy a opřete si o něj svého potomka.

2. Hra na schovávanou?

Miluju ten pocit, když se děti takto schovají a myslí si, že jsou neviditelné. A jako bonus zde je jedna chybějící ponožka.

3. Chtěl jsem si jen zahrát…

V pohodě jsem si hrál videohru se svým synem. Moje dcera mě však celou tu dobu polepovala záda těmito samolepkami, čehož jsem si nevšimnul.

4. Ojojoj…

Umývat tolik druhů dětského nádobí musí být dosti náročné. Samozřejmě tam nechybí ani plastové hračky v podobě barevných konviček.

5. Jsem na ní pyšný!

Vzal jsem svojí dceru do obchodu, aby si vybrala nějakou hračku. Vybrala si tuto vrtačku a teď s ní vše opravuje. Do života se jí to bude hodit!

Reklama

6. Zajímavá poloha.

Takto náš syn spal, což jsme zjistili až ráno. Bohužel je nachlazen, není to naštěstí nic vážného a brzy se z toho dostane.

7. Ani na záchodě nemám soukromí!

Nejspíš by to chtělo sem dát nějaké delší dveře, které budou mít malou nebo nejlépe žádnou takovou mezírku, skrze kterou se dají takto strkat ruce.

8. Asi jsem ho neměl brát do práce.

Nejdříve na ní napsal “memo”, poté rozbil klávesnici a poté omylem strčil všechny papíry do koše. Příště si to dobře rozmyslím!

9. Můj syn miluje máslo.

Je sice hezké, že mu chutná, ale proč třeba neřekne, abych mu kousek ukrojil?

10. Je tu někdo, jehož zadní sedadla také vypadají takto?

To je docela velký nepořádek. Příště by to asi chtělo dětem zakázat jíst v autě, nebo jim alespoň vzít nějaké misky na cereálie. Aby to zase nedopadlo takto!

11. Jediná výjimka.

Moje dcera nerada nosí ponožky – kromě těch, které mají potisk obličeje, jakéhokoliv. Tyto tedy patří mezi její oblíbené.

12. Docela rozumné řešení.

Když si chci dát bonbony, vždy je jím takto, aby je děti neviděly, a aby mi je všechny nesnědly. Samozřejmě že také dostávají, ale kdyby byly vidět, vzali by si i tyto. 😀

 

Dneska to byla taková všehochuť, o to víc jste se však mohli vžít do různých situací, které v případě otcovství mohou nastat. Pokud vás to tedy teprve čeká, tak víte, jaké situace můžete očekávat a na co se případně můžete těšit!

Čerpali jsme z brightside.me

Reklama