in

Jak se vypořádat s problémy? 10+ lidí a jejich vtipná řešení!

reddit.com reddit.com
Reklama

Problémy a úkoly, kterým čelíme každý den, si žádají různorodá řešení. Některé činnosti jsou pro nás již rutinní a vyřešit je pro nás není žádný problém, někdy se však naskytnou takové problémy, které si již žádají poměrně sofistikovanější řešení. Někteří lidé jsou schopní v takových situacích najít řešení, které nemá obdoby. Pojďme se nyní podívat na fotky, kde lidé vyřešili problémy a komplikace opravdu vtipným způsobem!

1. Trochu větší díra v plotě.

Jak opravit díru v plotě? Buď koupíte chybějící laťky, nebo tam dáte kolečko, pokud má stejnou barvu jako ten plot, tak je to ideální.

2. Trochu jsem ho pozvedla.

Můj syn byl asi 2,5 cm pod limitem pro vstup na některé atrakce Disneylandu. Trochu jsem mu proto upravila holínky a zároveň je udělala v krokodýlím designu.

3. Nový je lepší než starý.

Starý spolubydlící vyrazil díru ve zdi. Nový jí takto kreativně opravil, Je jasné, který z nich je lepší spolubydlící!

4. Tohle už plot vydrží.

Tátovy kozy měly ve zvyku stále narážet rohy do plotu. Vyrobil jim proto tento ochranný prvek, což už by pro plot neměl být takový problém.

5. Oprava level dědeček.

Děda je i v pokročilém věku stále skvělý kutil. Panenku mé dcery, které se ulomila ruka, takto opravil pomocí šroubku a je zase plně funkční.

Grandpa fixed the broken arm on my daughter’s mermaid doll

Reklama

6. Bavorák s cigárem?

I takto se dá opravit rozbité a nefunkční světlo u auta. Akorát při této barvě to trochu vypadá, jako by to BMW kouřilo cigaretu.

7. Toustovač vyřeší vše.

Během rekonstrukce kuchyně zde toho moc nezůstalo. Naštěstí zde zůstal tento toustovač, který dokázal vyřešit i problém chybějící pánve.

8. Teď už ho najdu spolehlivě.

Před pár dny se mi z klávesnice ulomilo tlačítko pro řízení hlasitosti. Opravil jsem jí víčkem od Coca-Coly a vypadá to i lépe, než před tím.

9. Noťas za pár korun.

Moje dcera za mnou přišla s tím, že by chtěla svůj počítač, aby se mohla na YouTube koukat na psí videa. Řekla jsem jí, že na něj momentálně nemáme peníze, proto přišla s tímto řešením.

10. Tohle chcete vidět před odletem.

Tohle je přesně něco, co chcete všichni vidět před odletem. Jakýsi týpek, co podle všeho opravuje motor izolepou. Na druhou stranu, izolepa vyřeší všechno.

Ladies and gentlemen, we will depart just as soon as our mechanic finishes taping our engine back together!

11. Znovu spojený ovladač.

A co nevyřeší izolepa, tak vyřeší gumička. Takto jsem pomocí gumiček opravil rozlomený ovladač od herní konzole.

12. Genderově neutrální toalety.

Takto lze trefně označit genderově neutrální toalety, když se zamyslíte, tak jsou zde nenápadným způsobem znázorněny hlavní rozdíly mezi oběma pohlavími. 😀

 

Tito lidé by si klidně mohli otevřít poradnu pro řešení problémů všeho druhu. Spoustu z vás však možná při zhlédnutí těchto fotek načerpalo inspiraci a až se příště setkáte s něčím, co zde třeba ani nebylo, tak i přesto dokážete přijít na vtipně-kreativní způsob, jak se s danou situací vypřádat!

Čerpali jsme z brightside.me

Reklama