in ,

I Einstein by koukal! 10+ vtipných a zároveň chytrých vychytávek.

reddit.com reddit.com
Reklama

Albert Einstein. Jméno, který zná každý, a aby taky ne, když šlo o jednoho z nejvýznamnějších fyziků nejenom 20. století, ale celé historie. Jeho speciální a obecná teorie relativity patří mezi objevy, které změnily naše poznatky o fyzice. Samotný Einstein ale, samozřejmě s trochou nadsázky, jednou prohlásil, že za svůj nejlepší objev považuje uvařit vejce v polévce, aby ušetřil čas, vodu i energii. I jemu by se tedy určitě líbily i další lifehacky a vychytávky, které si ukážeme na následujících fotografiích!

1. Klid a pohoda v přírodě.

Posedy jsou v Česku rozeseté především na okrajích lesů. Myslivci je používají při lovu zvěře. Většinou se vyrábí ze dřeva, ovšem tento posed udělaný ze zádní části velkého amerického kamionu má styl!

2. Když nemáte hadici, tak tam dejte lahve.

Potřebujete si napustit vodu z kohoutku do sudu, ale nemáte po ruce hadici? Posloužit vám může i pár prázdných plastových lahví.

3. Stojan za pár korun.

Dřevěná prkna mají spoustu využití. Například si z nich můžete vyrobit stojan na lyže a to pouze za pár korun.

4. Jak si vytunit rybářský člun?

Rybaření na člunu je určitě fajn, pokud však chcete mít ještě větší rozhled a díky tomu mít šanci chytit více ryb, tak použijte štafle. Musíte si však dávat pozor na vlny.

5. Nákladní automobil XXL.

Majiteli tohoto vozu se zřejmě nelíbilo, že jeho náklaďák nemá tolik místa na sezení, proto se rozhodl si z něj udělat limuzínu. Nyní je zde místo jak pro náklad, tak pro více pasažérů.

Reklama

6. Bus a náklaďák 50/50.

Další netradiční tuning, tentokrát zde máme půlku (no, možní spíš třetinu) autobusu a zbytek prostor pro náklad a zapřažení vozíku.

7. Kočičí dvířka v rohu.

Pokud máte kočku, ale nemáte kočičí dveře a chcete jí je udělat, můžete je snadno vyrobit, v tomto případě jsou udělané v rohu.

8. Stále si půjčovali mojí nabíječku.

Ostatní členové rodiny si neustále bez dovolení půjčovali mojí nabíječku. Už mě to nebavilo, a proto jsem se rozhodl, že to vyřeším tímto způsobem a od teď mají smůlu.

9. Už se mi nebude válet po rukách.

Moje kočka se mi pořád válela po rukách hlavně, když jsem pracoval na počítači. Bude jí nyní muset stačit tento “pelech”.

10. Stůl z pěny? Proč ne.

Napadlo by vás někdy si z montážní pěny udělat kus nábytku? Jednodušší kousky, jako například noční stolek, z ní vyrobit jdou a navíc jsou celkem stylové.

11. Neumím vyšívat, ale to nevadí.

Roztrhnul jsem si džíny i tam, kde jsem nechtěl. Fantazii se však meze nekladou a rozhodl jsem se, že je spravím takto a zároveň trochu upravím jejich vzhled.

12. Levné a funkční.

Kamarád má na zahradě venkovní umývadlo. Klasický držák na mýdlo by sem tak lehce přidělat nešel a navíc se sem moc nehodí, ale tento ze dřeva sem docela padne!

 

Těm, co tyhle vychytávky vymysleli, to musí opravdu pálit! Někdy jsou to sice jen maličkosti, ale i díky takovým maličkostem lze ušetřit nějaký čas či dělat věci efektivněji. Vymysleli jste i vy nějaký podobný lifehack?

Čerpali jsme z brightside.me

Reklama