in

Fizi a Stejk v ringu? Objevila se zajímavá nabídka!

instagram.com
Reklama

Dámy a pánové, když bychom se vás zeptali, na jaké největší české influencery si z fleku vzpomenete, tak se vsadíme, že hned vedle Sugar Denny, FattyPillowa a Taryho, byste jmenovali i bez váhání Stejka a Fiziho. A co mají vlastně tito dva společného? Mluví se o zápasu!

Filip Z., který na internetu vystupuje pod přezdívkou FiziStyle (zkráceně Fizi), natáčí společně se svými kamarády zábavná videa pro děti. Celá jejich skupina se jmenuje FiziCrew a na YouTube je sleduje téměř 957 tisíc lidí. Jejich kontent je postaven na plnění výzev, bláznivého mluvení nebo písniček. Někteří fanoušci jim říkají „Český Mr. Beast“, protože do svých videí dává spoustu peněz.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený FIZIstyle | Filip Zima (@silenyfizi)

Avšak když jsme u těch peněz, tak se pozastavíme i u menších „úniků“. Právě ty totiž začaly zřejmě Fizimu vadit a to natolik, že se rozhodl konat. Není totiž žádným tajemstvím, že reakční videa youtuberů na jiné tvůrce, obírá právě ony autory ve sledovanosti a v mnohých případech se pak ve výsledku může jednat o nemalé sumy. A právě proto Fizi zkontaktoval samotného Stejka.

Jakub Steklý alias Stejk není na české YouTube žádným nováčkem. Patří mezi ty největší a stále velmi aktivní tvůrce, který si jednou za čas i na nějaké to video zareaguje a to povětšinou právě na Fiziho, který jej poprosil, aby to již nedělal. Jak se totiž ukázalo, opravdu hodně lidí si raději počkalo na Stejkovu vtipnou reakci na Fiziho nové video, než aby si ho pustili jako novinku přímo od něj.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jakub Stejk Steklý (@stejkstudio)

Stejk se Fizimu za to omluvil, přiznal, že má pravdu a pokud někdy na něj bude ještě reagovat, tak pouze na svém Herehero, kde si tento kontent pustí za peníze daleko méně lidí a tak to Fizi ani nepocítí. Mezitím ale sám Fizi nezahálel a na účet Stejka vytvořil velmi zajímavé video, nad kterým zůstává rozum stát. A Stejkova odpověď je na to ještě lepší!

Jak totiž můžete vidět na přiloženém videu níže, Fizi zinscenoval video o tom, že mu sám Stejk poslal záhadný balíček s drobnostmi a lahvemi se záhadným pitím, po jehož vypití se Fizimu udělalo špatně a šel na záchod. Nikdo však nečekal, že pití ihned půjde ven spodem a to ve formě vzkazu, který můžeme vidět natočený v toaletní místě. A co na něm bylo napsané?

Jak už samotný název videa i článku napovídá, jde o Fiziho nabídku na zápas v ringu, avšak pod podmínkou, že na svém profilu dosáhne 1 milionu odběratelů. Tohoto milníku by podle Stejkových propočtů měl dosáhnout někdy v listopadu a jelikož musí Stejk díky svému zdravotnímu stavu dodržovat přísnou dietu, myslí si, že časem by se byli schopni sejít i na nějakém váhovém limitu. Takže světe div se, Stejk Fiziho výzvu přijal!

Jestli se tohoto vhozeného návrhu uchopí samotné Clash of the Stars, si budeme muset počkat, víme však, že tu jistá šance je a pokud by na to Fizi přistoupil, jednalo by se o zápas podle pravidel boxu či případně kickboxu. A co na tento nápad říkáte vy? Podívali byste se na na tento galavečer, kdyby k němu doopravdy došlo?

Tématem jsme se inspirovali na antiyoutuber.com

Reklama