in

Elon Musk jako KOZA? Na jeho počet vznikla velmi netradiční SOCHA!

twitter.com
Reklama

Elona Muska bez pochyby zná každý z nás. Nejbohatší muž světa, generální ředitel SpaceX, nový majitel Twitteru, jeden ze zakladatelů americké automobilky Tesla, otec dítěte s opravdu šíleným jménem a celkem velký workoholik s hromadou věrných fanoušků, kteří se jej rozhodli překvapit. Jak? Nechali mu vytvořit kozí sochu!

Možná jste tuto novinku již na internetu zaznamenali sami a popravdě bychom se tomu ani nedivili, protože tato poněkud šílená zpráva doslova obletěla svět! Chtěli jsme vám tak hlavně potvrdit, že se nejedná o žádnou vymyšlenou věc. Ta socha vážně existuje!

Jedná se o více než 9 metrů dlouhou sochu z hliníku, která stála v přepočtu na českou měnu zhruba 14 milionů korun! Složili se na ni Muskovi nejvěrnější fanoušci a skrze společnost Elon GOAT Token ji vytvořili kanadští sochaři Kevin a Michelle Stoneovi, kterým prý celé dílo trvalo 700 hodin.

Jak můžete sami na videu vidět, jedná se o Elona Muska s kozím tělem posazeného na raketě s mincí Dogecoin kolem krku. A proč vlastně má to kozí tělo?

Nejedná se o žádnou urážku či vtip na osobu Elona Muska, ale o pouhou slovní hříčku. Pokud si dobře pamatujte ze základní školy, tak anglicky se slovo koza řekne goat. Avšak stejné slovo má význam i jako anglická zkratka a to „Greatest Of All Time“, což ve volném překladu do češtiny znamená „Ten úplně nejlepší vůbec.“ Už chápete?

Pokud vše dobře dopadne podle plánu, tak socha bude Elonovi doručena již v sobotu 26. listopadu a to do sídly Tesla v Texasu. Upřímně jsme zvědaví na jeho reakci a doufáme, že se k tomu nějak na své Twitteru vyjádří.

A co říkáte vy na tuto kozí sochu? 

Čerpali jsme z novinky.cz
Reklama