in ,

Dokázali vychytat skvělé načasování! 10+ povedených momentek.

reddit.com imgur.com
Reklama

Čas hraje v našich životech klíčovou roli. Jeho plynutí nedokážeme nijak zastavit ani ovlivnit a taktéž ho musíme dodržovat. Pokud se někam máme dostavit ve dvě hodiny, měli bychom se snažit to co nejvíce dodržet, i když se samozřejmě může stát nějaká neočekávaná událost, díky které budeme mít zpoždění. Načasování však má důležitou roli i v jiných případech. Například u těchto fotek bylo opravdu důležité, protože díky tomu vznikly super snímky a vy si je nyní můžete prohlédnout!

1. Levitující kámen.

Autor vyfotil tuto fotku ve chvíli, kdy kámen padal na zem a díky tomu to vypadá, že levituje. Jako kdyby použil nějaký druh magie!

2. Hodně vysoký člověk.

Asi nemusíme říkat, že na fotce jsou dva lidé, nicméně jednomu je vidět pouze vrchní část těla a druhému zase jenom nohy, díky čemuž se zde, že je zde jeden velmi vysoký člověk.

3. I kočky si fotí selfie.

Selfie je v poslední době tak populární, že už si ho fotí i zvířata. 😀 Konkrétně tato kočka se navíc rozhodla pro akční pózu a výraz.

4. Náš syn v bublině.

Fotku jsem vyfotil ve chvíli, kdy bublina prolétala před foťákem. Díky tomu to vypadá, že dítě je uvnitř bubliny.

5. Nahoru, či dolu?

Možná jste si někdy na eskalátorech v metru říkali, že to vypadá, jako byste byli naklonění o 90°. Na této fotce navíc ani nejde poznat, jestli daná osoba jede nahoru, nebo dolu.

Reklama

6. Okurky s mlékem.

Ségra dneska omylem vylila mléko na okurky. Já jsem to vyfotil přesně ve chvíli, kdy mléko dopadlo na okurky.

7. Má jenom hlavu a dvě nohy.

Vyfotil jsem svojí kočku ve chvíli, kdy ležela ve svém pelechu, ale ven měla vystrčenou jenom hlavu a nohy. A to v poměrně zvláštně vypadajícím rozložení.

8. Skutečné tělo, vyšitá hlava.

Naše kočka dneska ležela na této dece tak, že to vypadalo, jako by kočičí hlava vyšitá na ní patřila jí. Tělo je však opravdu její!

9. Někde v horách.

Dneska jsem se vypravil na túru do hor a narazil jsem tam na tohoto chlapíka, který je opravdu nezvykle vysoký! Pár stovek metrů mít asi bude.

10. Kříž ze psů.

Máme dva psy a díky tomu se nám občas povedou hodně zajímavé snímky. Jako v tomto případě, kdy to vypadá, že psi jsou navzájem překřížení.

11. Co se stalo?

Tady člověk opravdu přemýšlí, jaká je skutečnost. Je to bota, která zrovna padá před nohou, nebo se mu odlepila podrážka a noha se dostala až nahoru? těžko říct.

12. 2v1

Když se dobře podíváte, zjistíte, že jsou zde dva psi. Vypadá to však, jako by hlavu, nebo minimálně tlamu měli společnou.

 

Co na tyto momentky říkáte? Je však potřeba si uvědomit, že načasování zde opravdu hrálo klíčovou a kdyby dané fotky byly vyfocené třeba jenom o pár sekund později, už by to vůbec nemusely být tak cool snímky, jako nyní.

Čerpali jsme z brightside.me

Reklama