in

Děti vyloučili ze školy kvůli jejich matkám? Mohla za to tvorba na OnlyFans!

instagram.com instagram.com
Reklama

Své rodiče si nevybíráme. Ani jejich zaměstnání nemůžeme moc ovlivnit. Některé děti se s rodiči kvůli práci neustále stěhují, protože to jinak nejde. Jiné děti zase rodiče skoro nevidí a stará se o ně babička nebo třeba chůva. Ale práce je v životě zkrátka potřeba. Co si možná ne všichni uvědomujeme je to, že dneska je i spousta OnlyFans tvůrkyň už rodičem. Pro ně je to možná jen způsob vydělávání si peněz, ale ne všichni to vidí stejně. Třeba školy jejich dětí.

OnlyFans je stále celkem kontroverzní téma. Nejednou musely tvůrkyně na této platformě odejít z práce. Nyní se zdá, že za jejich tvorbu budou pykat i jejich děti. Například tím, že je škola odmítne dál vyučovat. Je to vůbec možné? Spoustu matek samoživitelek živí pouze práce na platformě OnlyFans a pak třeba i nějaké spolupráce na sociálních sítích.

Pokud se o tom, že matka dítěte prodává intimní obsah, dozví spolužáci nebo škola jako taková, nemusí to být pro něj moc příjemné. Děti umí být občas pěkně zlé a škodolibé a spolužáky si často dobírají. Jeden z takových případů dokonce skončil vyloučením žáka po tom, co se zjistilo, čím se jeho matka živí.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Sara Blake Cheek (@thesarablake)

Ale pokud se někdy jedná o diskriminaci a obzvláště žen, dokáží se vzájemně podpořit. Přesně to udělala matka vyloučeného žáka Sara Blake Cheek. Odtajnila svůj příběh, aby tím pomohla dalším matkám ve stejné situaci jako je třeba Victorie Triece. Té bylo po odtajnění účtu na OnlyFans zakázáno pracovat jako dobrovolník ve škole.

Cheek poté učila svého syna doma. Se školou nebyla rozumná řeč a po všech sezeních jejího syna stejně vyloučili. Ředitelka s ní vůbec nekomunikovala a nechtěla se k tomu všemu vyjádřit. Sara Blake Cheek se od OnlyFans dostala až do Playboye, našla si nového manžela a bydlí na ranči. Situaci s diskriminací syna se rozhodla již dál neřešit.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený victoria triece (@victoriasnooks)

Oproti tomu Victorie Triece hodlá školu zažalovat a chce odškodné milion dolarů. „Nedělám to jenom kvůli sobě. Dokážu si pouze představit, kdo si tím prošel a nedokázal s tím bojovat a bylo mu řečeno, že nikdo neví, jak s podobným problémem naložit a kolik dalších lidí se ještě s takovým problémem objeví,“ vysvětlila Victoria Triece.

Práce, kterou Victorie dělá nijak nezasahuje do výchovy dítěte a tak není důvod tím omezovat vzdělání nebo třeba působení ve škole. Stále dost lidí vnímá tvůrkyně na OnlyFans jako podřadné osoby a to přece není správné. Victorie se tomu všemu hodlá postavit a dosáhnou spravedlnosti pro všechny tvůrkyně, které jsou také matkami. Ženy prostě dokážou držet při sobě.

Čerpali jsme z antiyoutuber.cz

Reklama