in

Dámy, co o vás řekne barva vašich nehtů? Budete se divit!

reddit.com reddit.com
Reklama

Malování nehtů je jedním z nejjednodušších způsobů, jak se decentně vyjádřit. Tuto změnu lze snadno aplikovat i odstranit, můžeme se rozhodnout pro jakékoli nejnovější trendy a můžeme tak vzhled našich rukou neustále a libovolně měnit. I když však máme spoustu barevných možností, obvykle existuje nějaký ten osobní oblíbený odstín, který vyhovuje naší osobnosti nebo naší náladě. Co však tyto barvy mohou o vás říci? To se dnes dozvíte!

1. Červená

Červené nehty ukazují, že jste vášniví. Může to však na nás prozradit, že jste také trochu agresivní a emotivní. Je to navíc odvážná barva, což znamená, že máte rádi dominanci a sebevědomí vám nechybí. Nebojíte se být okouzlující a ani středem pozornosti.

reddit.com

2. Růžová

Nosit růžové nehty poukazuje na ženskou atmosféru, která by mohla být součástí odlehčeného a zábavného přístupu k životu. Je pravděpodobné, že budete intuitivní a nebudete se tolik starat o dodržování společenských norem. Pokud máte na sobě světle růžové nehty často, může to znamenat, že jste ambiciózní a orientovaní na kariérní růst.

reddit.com

3. Oranžová

Odvážnost a impulzivita mohou být první věci, které vás popisují, pokud máte často oranžové nehty. Je to barva plná tepla a energie a často spojená s nadšením a kreativitou. Nezajímá vás, co si o vás ostatní myslí, a určitě víte, jak se bavit.

reddit.com

4. Fialová

Pokud máte rádi nehty na fialovo, vyjadřujete tak vaši nápaditost a kreativní stránku. Fialová je také spojována s královskou hodností a šlechtou, spolu s důvěrou a individualitou. Navíc fialové nehty, když vyjadřují smyslné a záhadné vibrace.

reddit.com

5. Modrá

Modrá může být spojena s klidem a mírem, ale když mluvíme o laku na nehty, může to být jiný příběh. Nosit modrý lak na nehty, zejména jasnější odstíny, ukazuje, že jste zábavní a vzrušující. Ukazuje vaši přátelskou, mladistvou auru a vaši otevřenost zkoušet nové věci.

reddit.com
Reklama

6. Černá

Černé nehty prozrazují vaši vzpurnost, a to není všechno. Pokud rádi nosíte černý lak na nehty, jste kreativní jedinec, který rád přemýšlí i za hranici logiky a normálu. Mohli byste být bráni jako autoritativní a seriózní člověk, ale i také za odvážlivce. Koneckonců, ne každý si troufne na černé nehty.

reddit.com

7. Neon

Tyto nehty si přímo říkají o pozornost a nebojíte se to ukázat. Jste nebojácní, energičtí a lev večírků. Rádi jste v centru pozornosti a můžete snadno zahájit konverzaci, dokonce i s cizími lidmi. Neonové barvy mohou být od limetkově zelené až po horkou růžovou a ve skutečnosti neexistuje žádný správný nebo špatný způsob, jak nosit neonové nehty, což vám dává více prostoru pro prozkoumání vaší kreativní stránky.

reddit.com

8. Nahé odstíny

Mít nahý lak znamená, že jste nenároční a rádi nenápadní. Někteří to mohou považovat za příliš obyčejné, protože barva nemusí tak vyniknout, ale ve skutečnosti stále vypadá docela nóbl. Rovněž poukazuje na to, že jste přímý a klidný člověk.

reddit.com

Kdo by to byl řekl, že už i z obyčejné barvy laku na nehty si o vás může člověk udělat obrázek. Pochopíme, že z barvy oblečení, ale že i z tak malého detailu, jako jsou nehty? To je síla. A co vy a vaše nehty? Lakujete si je rádi? A jaká barva je u vás nejčastější?

Čerpali jsme z brightside.me

Reklama