in

Daisy Lee: Zákon o zabíjení postižených dětí a další její kontroverzní názory!

instagram.com instagram.com
Reklama

O Daisy Lee jsme tu již před pár dny článek měli. Možná si vzpomínáte na to, jak ji její vlastní kamarád okradl o více než půl miliony, které si šetřila na své vysněné BMW. A dnes tu máme další téma, kterým doslova šokovala. Jedná se o její velmi kontroverzní názory, se kterými se netají. 

Pokud jste náhodu náš předešlý článek o ní nečetli a ani ji neznáte, tak vám ji zběžně představíme. Její pravé jméno je Karolína U., je jí 25 let a většina z vás (a to hlavně muži) ji zná pod přezdívkou Daisy Lee. Patří mezi nejznámější české pornoherečky, avšak v posledních dnech se o ní mluví v úplně jiných souvislostech.

Tentokrát jde o její velmi odvážné a kontroverzní názory, které se svými fanoušky otevřeně sdílí na svém Instagramu, jako vlastně všechno ostatní, ať už je to soukromé, citlivé nebo jakkoli jinak bizarní témata.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený DAISY LEE🎀 (@official_daisylee1)

Prvním názorem, kterým překvapila, bylo vyjádření, že má daleko raději zvířata než lidi. A i když některým lidem (obzvláště svojí prací) pomáhá, tak pro zvířata by se doslova rozkrájela. Zdůvodnila to tak, že zvířata jsou němé bezbranné tváře, což se o zlých a zákeřných lidech říci nedá. Přímo na tomto jejím tvrzení nevidí moc lidí nic extra špatného a spíše s ní souhlasí. O dalších dvou bodech se to ale již říci nedá.

Druhou svoji myšlenku, kterou s fanoušky sdílela, je její postoj k postiženým dětem. Bere je jako jako jeden velký problém pro jejich okolí, rodiče a i je samotné. “Podle mě ty děti ani nevědí, že žijou.” Vyjádřila se. “V závěru pouze trpí a celý jejich život se jen ostatní snaží udržet je naživu lékama a vším možným. To není vůbec život a sama matka s otcem musí strašně trpět. Upřímně, kdyby se mi tohle stalo, tak to dítě dám pryč,”

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený DAISY LEE🎀 (@official_daisylee1)

Třetím prohlášením, nebo-li svým “zákonem”, však doslova zmrazila všem úsměv na tváři. Řekla, že “utratit” dítě by bylo pro ně i jejich rodiny nejlepším řešením. “Ten zákon by tu měl být a snad to někdo někdy udělá, protože si myslím, že by to bylo docela dobrý…” Pokračovala. “Je to hnusný, ale upřímně, je to lepší, co si budeme povídat,” 

Jak prezentuje na sociálních sítích, za své názory se opravdu nestydí a ani ji nijak netrápí, pokud s ní někdo nesouhlasí a přestane ji díky tomu sledovat. Jisté však je to, že se díky těmto názorům opět o něco více proslavila. Doufejme jen, že se neřídí pravidlem – I špatná reklama, taky reklama.

Tématem jsme se inspirovali z extra.cz

Reklama