in

Co o vaší osobnosti řekne váš palec? Pojďte se podívat!

increible.co
Reklama

Naše ruce o nás mohou říct hodně, dokonce i tvar prstu, konkrétně palce, toho o vás může hodně prozradit. Pojďte si vyzkoušet tento zajímavý nástroj, jak vyčíst něčí osobnost jen z jednoho prstu! Stačí se jen podívat na svůj palec a přečíst si výsledek. Tak co, sedí to na vás?

1. TYP

Jestli jsou oba vaše články palce stejné, jste vyrovnaný člověk, který se snaží najít životní klid a harmonii. Lidé s tímto tvarem palce jsou většinou velmi klidní a umí dobře vysvětlovat.

increible.co

2. TYP

Jestli je vaše první část palce větší, než ta druhá, jste perfekcionista. Všechno musí být naprosto dokonalé a perfektní a pokud to tak není, snažíte se toho dosáhnout. Také máte rádi své nápady.

increible.co

3. TYP

Pokud je spodní část vašeho palce větší, než ta horní, jste pilný, chytrý člověk. Život vám pravděpodobně nedává jednoduchou cestu k úspěchu, takže se snažíte překonávat překážky sami.

increible.co

4. TYP

Zkuste svůj palec co nejvíc natáhnout. Pokud je váš prst hodně flexibilní, jste víc emocionálnější než ostatní lidé. Lidé jako vy se lépe přizpůsobují novému prostředí.

increible.co

5. TYP

Zkuste svůj palec opět co nejvíce natáhnout. Pokud je váš palec rovný a ne moc flexibilní, jste tvrdohlavý člověk, který rád dominuje. Jste velmi spolehlivý a dodržujete sliby.

increible.co

 

Čerpali jsme z increible.co

Reklama