in

ČMÁRÁTE si rádi? 10+ kresbiček a co o vás PROZRADÍ!

brightside.me
Reklama

Ty různé čmáranice, které kreslíme nevědomky při rozhovoru s někým po telefonu nebo během schůzky či ve škole, mohou hodně odhalit naše osobnosti a motivy našich akcí. Když si čmáráme, naše pero se řídí naší podvědomou myslí, která drží myšlenky a tajemství a převezme kontrolu nad naším chováním. Chce vám proto říci o skutečných významech vzorů, které každý den nevědomky čmáráme. Jste připraveni?

1. Postavičky

Pokud kreslíte malé lidi, pravděpodobně se cítíte nejistí a bezmocní nebo se snažíte dostat pryč od některých svých povinností. Kreslení jednoduchých postaviček naznačuje, že jste emocionálně labilní a cítíte potřebu izolovat se od ostatních lidí.

brightside.me

2. Oči

Čmáranice očí představují vnitřní já osoby, která je kreslí. Velké oči ukazují společenskou osobnost, zírající oči symbolizují pocit sledování a zavřené oči mohou naznačovat odmítnutí pohledu do sebe.

brightside.me

3. Podpisy

Čmáranice podpisu jsou egocentrické a arogantní. Podepisování se často bez přemýšlení, během rozhovoru nebo při pokusu o vyřešení problému, odhaluje sebestřednou osobnost.

brightside.me

4. Zvířata

Typ zvířete, které čmáráte, hovoří o vašich současných emocích a osobnosti. Tygr nebo vlk odhaluje skrytý nevyjádřený hněv; pokud je to liška – pravděpodobně chcete udělat něco mazaného; kresba veverky ukazuje, že potřebujete péči a ochranu; lvi jsou obvykle přitahováni těmi, kteří se cítí lepší než ostatní lidé. Navíc pokud kreslíte stále to stejné zvíře, znamená to, že se s ním nevědomky porovnáváte a snažíte se napodobit jeho charakter.

brightside.me

5. Čtverce, diamanty a jiné geometrické obrazce

Máte jasně definované cíle a přesvědčení, a své názory si málokdy necháváte pro sebe. Jsi tvrdohlavý a naléhavý. Jste obvykle příliš opatrní – doporučujeme, abyste svůj postoj k tomu přehodnotili.

brightside.me
Reklama

6. Šipky

Šipky symbolizují váš směr v životě. Pokud šipka směřuje nahoru – jste člověk orientovaný na lidi, pokud směřuje dolů – jste zaměřeni na sebe; šipka doleva znamená, že jste zasekli v minulosti, a pokud ukazuje doprava, těšíte se na budoucnost.

brightside.me

7. Hvězdy

Chcete být středem pozornosti; chcete, aby vás všechny oči sledovaly, když vejdete do místnosti, a otáčeli hlavy, ať jste kdekoli. Pokud však mají nakreslené hvězdy příliš mnoho bodů nebo jsou kresleny odděleně od středu, mohlo by to být znamením, že trpíte depresemi.

brightside.me

8. Květiny, mraky a slunce

Kreslení energicky vypadajících květin a slunce během telefonování naznačuje, že jste spokojeni s tím, co se děje, a pravděpodobně fantazírujete o dobrých věcech, které vás čekají ve vaší budoucnosti. Tyto čmáranice odhalují váš pozitivní přístup a skutečnost, že jste v dobré náladě.

brightside.me

9. Kříže

To by mohlo znamenat, že se za něco cítíte provinile, nebo si za své chyby můžete sami.

brightside.me

10. Domky a krabice

Symetrické tvary odhalují vaši lásku k pořádku a vaši schopnost důkladně plánovat a počítat věci. Víte přesně, co chcete, vaše životní cíle jsou stanoveny a budete si stát za svým názorem bez ohledu na to, co se děje.

brightside.me

11. Šachovnice

Vypadá to, že jste se nedávno ocitli ve zvlášť nepříjemné a nepohodlné situaci. Pokud jsou kresby, jako jsou tyto, neustále opakovány, je pravděpodobné, že se potýkáte se skrytými problémy, které mají něco společného s vaší neschopností vyřešit konkrétní situaci, nebo se snažíte najít sebe a své životní poslání a mít pochybnosti o cestě, po které jdete.

brightside.me

12. Včelí plástve

Vaše priorita číslo jedna je udržovat ve svém životě mír a harmonii a také se chcete usadit a možná si založit rodinu.

brightside.me

13. Spirály

Problémy jiných lidí vás moc neobtěžují. Ve své hlavě vždy řešíte různé problémy a přemýšlíte o úkolech. Možná jste génius?

brightside.me

14. Kruhy a prsteny

Kruhové tvary představují potřebu najít jednotu. „Cítím se na tomto světě opuštěný.“ To o vás říkají vaše čmáranice. Pokud nevědomky kreslíte kruhy, pravděpodobně to znamená, že potřebujete přítele a určitou pozornost, což nakonec může vést k depresi, takže buďte opatrní. Nebo jste možná jen introvert, který nepotřebuje příliš mnoho komunikace.

brightside.me

Zajímavé, že? Člověk by čekal, že to, co si z nudy kreslíme jsou jen nesmyslné dětské kresbičky, které snad ani nemohou být brány vážně. Jak jste se ale mohli v dnešním článku přesvědčit, tak je to úplně jinak. Tak schválně, co jste se o sobě dnes dozvěděli vy? 

Čerpali jsme z brightside.me

Reklama