in

Chandler z Přátel: Z poslední fotky na jeho Instagramu lidi mrazí. “Užíval si” na místě tragédie.

instagram.com instagram.com
Reklama

Život dokáže být někdy opravdu nepředvídatelný. Jednu minutu tu člověk je a tu další tu už být nemusí. Život je opravdu vrtkavý a plný záhad. Jak jinak byste vysvětlili fakt, že poslední fotka místa, kterou zveřejníte, je zároveň i místem, kde o pár dní později budete nalezeni mrtví?

Dámy a pánové, jak jsme vás včera informovali, legendární “Chandler” Matthew Perry již není mezi námi. I když se přesná příčina smrti vyšetřuje, na základě místa a prvotních poznatků, kde bylo jeho tělo nalezeno, je zřejmé, že šlo o srdeční zástavu a to právě v momentě, kdy si užíval svoji oblíbenou vířivku. Tu vířivku, kterou má jako poslední snímek na svém Instagramu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Matthew Perry (@mattyperry4)

Možná to zní zvláště a pro některé i děsivě, ale 6 dní před tím, než k celé tragédii došlo, zveřejnil Matthew na svém Instagramu právě onu fotku ze svého domu, kde si užívá příjemné chvíle ve vířivce. “Oh, takže teplá voda vířící kolem vás dělá dobře? Jsem Mattman,” napsal do popisku k fotce, u které rozhodně ještě tehdy nevěděl, že bude jeho posledním příspěvkem.

Pochopitelně se tak právě tento snímek stal snad tím nejkomentovanějším záběrem, který za poslední dobu na svém Instagramového účtu zveřejnil. Prozatím má necelých 1,8 milionů To se mi líbí a neuvěřitelných téměř 250 tisíc komentářů. Našlo se totiž opravdu velké množství lidí, kteří měli tu potřebu mu právě skrze komentář vzkázat pár krásných řádků k jeho odpočinku.

Tématem jsme se inspirovali na tn.nova.cz

Reklama