in

Čas na změnu? Erik z ViralBrothers se stěhuje! Jakou zemi si z rodinou vybrali?

instagram.com
Reklama

Každý z nás se během svého života dostane do fáze, kdy si řekne, že by to chtělo změnu. Avšak záleží pak jen na možnostech a penězích, jak velká ta změna bude. Někdo si nechá udělat nový účes, někdo zhubne, jiný si koupi nové auto nebo dokonce dům. A co takhle se odstěhovat a rovnou do zahraničí?

Pamatujete si na ViralBrothers? Českou dvojici, která to ve tvorbě virálních videí na YouTube opravdu uměla? Věříme, že ano a určitě konkrétně na Erika Meldika, o kterém bude i dnešní článek. Spolu se svojí rodinou se totiž rozhodl pro velkou životní změnu.

Jak už název článku napovídá, jde o velké stěhování. Nejedná se totiž o přesun v rámci České republiky, ale do zahraničí a to rovnou k moři! Naštěstí se svými fanoušky svoji cestu sdílejí na YouTube a my tam máme tu možnost spolu s nimi jejich velké dobrodružství sdílet ve slibovaných pravidelných vlozích.

V prvním díle jsme měli tu možnost sledovat jejich 3 denní cestu, během které například přespali na hradě a ujeli doslova tisíce kilometrů, až do svého novému “zkušebního” domova na měsíc, který nám však více představili až v díle druhém.

Jejich nový domov se nachází ve Španělsku ve městě Marbella. Jedná se o krásný, prostorný dům s výhledem na moře kousíček od nádherné několika kilometrové promenády i s přístavištěm a všemožnými luxusními obchody.

Nám osobně přijde takové velké stěhování jako něco šíleného, ale souhlasíme s jejich názorem, že když si člověk na svůj život natolik zvykne, až se každý den promění v rutiny, přestanete se pak rozvíjet a posouvat dále. Nějaká změna proto rozhodně není na škodu.

Pokud vás dobrodružství Erika a jeho rodiny zajímá, rozhodně jej nezapomeňte sledovat na jeho YouTube kanále, protože právě tam slíbil, že v následujících 20 dnech bude pravidelně den co den publikovat vlogy z jejich objevování a zkoumání nového místa pro domov. Navíc, pokud sami zvažujete nějakou podobnou životní změnu, věříme že byste zde mohli i naleznout nějaké užitečné informace. 

Reklama