in

Čas je všemocný! 10+ fotek ukazujících jeho sílu.

reddit.com reddit.com
Reklama

Čas začal plynout 13,8 miliard let zpátky, protože to byla doba, kdy vznikl náš vesmír. Před tím neexistoval čas ani prostor, souhrnně se tomu říká také časoprostor. Možná to zní divně, když řekneme, že čas prostě neexistoval, aly bylo tomu skutečně tak. A zatímco ve vesmírné míře i milion let nic moc neznamená, v naší míře se, vzhledem k délkám našich životů, pohybujeme v úplně jiných mírách. Někdy stačí i minuta k tomu, aby se naše životy kompletně změnily. Každopádně čím delší je časové rozpětí, tím více si všímáme různých změn. Nyní si ukážeme pár fotek, na kterých je dobře vidět, že působení času neunikne nic!

1. Už to chtělo výměnu.

Mámu muži jsem k narozeninám koupila novou židli k počítači. Jelikož s ní byl spokojený, je to ten stejný model, pouze jiná barva.

2. Pěkně se to naučili.

Lidé si asi už příliš zvykli na to se během čekání v této prádelně na židli opřít o stěnu. Siluety působí lehce strašidelně.

3. Klávesnice na mém laptopu.

Dřív jsem byl vášnivý hráč her, nyní jsem již autor na plný úvazek. Na mém notebooku je však vidět, jaké klávesnice jsem používal nejvíce.

4. Nespočetné množství vzpomínek.

S těmito crocsami jsem za 20 let navštívil šest zemí, čtyři jezera, čtyři pláže a mám s nimi nespočet vzpomínek. Proč si tedy nepořídit ten stejný pár?

5. 20 let sem kape voda.

Na tohle místo po dobu dlouhých dvaceti let kapala voda ze střechy, za dalších dvacet let už zde nejspíš bude jen hromádka kamení.

Reklama

6. Prsa na plechu?

Po dobu sedmi let si každý týden dělám dva hamburgery na tomto plechu. Nyní to vypadá, jako bych si tam obtiskla prsa. 😀

7. Již od útlého dětství.

Přes to, že je mi již 22 let, stále spím se svojí dekou, kterou mám již od dětství. Jak tak ale koukám, brzo z ní už asi nic nezbude.

8. Identická dvojčata.

Věřte tomu nebo ne, ale tyto knihy jsou naprosto stejné. Jedná byla používána denně po dobu dvou let, druhá je nová.

9. Pořád stejná myš.

Naše dcera chtěla stejnou myš, jako měla moje manželka, která je již 22 let stará (ta myš, ne manželka). Tak jsme jí koupili novou.

10. Po roce a půl.

Stačilo pouze jeden a půl roku na to, aby se boty takto dramaticky změnily. napravo je nová, ale je to stejná značka i model.

11. Lednička zářící všemi barvami.

Před lety, když jsme jí kupovali, tak to byla obyčejná černá lednice. Magnetková záliba všech členů rodiny jí však změnila k nepoznání.

12. Tam jsou snad všechny barvy!

Náš dům je přibližně sto let starý. Tato díra ve stěně ukazuje všechny barvy, kterými se kdy interiér nabarvil. Vlastně se díky té vrstvě docela zmenšily místnosti.

 

Někteří z vás samozřejmě mohou namítat, že za to zdaleka nemůže jenom čas, ale těch vlivů působících na každou věc a místo je spoustu. To je sice pravda, nicméně čas je pro všechny z nich společný!

Čerpali jsme z brightside.me

Reklama