in

Budou mít co vysvětlovat! 10+ zaměstnanců a jejich pracovní faily.

reddit.com reddit.com
Reklama

Ne každý den v práci může být povedený. Můžete být klidně velmi zkušený zaměstnanec s třicetiletou praxí v oboru, ale jak se říká, náhoda je blbec a a stačí drobná chvilka nepozornosti nebo nešťastná souhra náhod a běžné plnění vašich pracovních povinností může skončit fiaskem. Své o tom ví i lidé, kteří měli prsty v následujících úkonech. Svému šéfovi měli poté určitě co vysvětlovat!

1. Menší překážková dráha.

Překážkové dráhy jsou fajn věci například na různých hřištích, ovšem v tomto případě asi nebudou obyvatelé těchto bytů příliš nadšení, že jí mají ve dveřích.

Rail installed, boss!
by u/theshrike in NotMyJob

2. Rychlá a jednoduchá oprava.

Výměna tohoto dřevěného sloupu elektrického vedení by byla moc zdlouhavá, proto radši použijeme izolepu, která dokáže vyřešit 99% problémů.

Quick pole fix

3. Hlavní město Ondýn.

Tomu, kdo dělal tuto klíčenku, přišel název Londýn již nejspíš ohraný, proto se rozhodl, že mu odebere počáteční písmeno a najednou tu máme Ondýn.

Good old ‚Ondon
by u/Cybersponge94 in CrappyDesign

4. Jak to mám spustit?

Je tento kohoutek teda automatický a nebo ne? Nejdřív jsem to zkusil, ale vypadá to, že klasická páčka bude tou správnou volbou.

This clearly manually operated tap is apparently automatic and now I feel tricked twice.
by u/VincentAKAWinTheCent in onejob

5. Díky za motivaci.

Dnes jsme v práci dostali tento notes a propisku. Obojí má být pro nás motivační s tím, že jsme úžasní, ale palec na propisce říká spíše opak.

They gave us appreciation gifts at work today
by u/zebadrabbit in onejob

Reklama

6. Asi došla barva.

Barvy zbývalo sotva na nápis „hnědá barva“, proto se malíři tohoto plotu rozhodli, že tak vyřeší tento nedostatek.

When you lie on your resume but still get the job
by u/troll_detector_9001 in funny

7. I tak to bude výzva.

Je sice fajn, že tady udělali drážku i pro kočárky, mohli jí však protáhnout až dolů, protože v tomto případě je to i tak trochu výzva.

Installed wheelchair access boss!
by u/newworde in NotMyJob

8. Jak bude viset?

Tento sob na první pohled vypadá hezky, když se však podíváte pozorněji, vidíte, že háček má zespodu a chudák teda asi bude viset vzhůru nohama.

I guess this reindeer will have to be hang upside down
by u/vincess in CrappyDesign

9. Yes, but actually no.

Je skvělé, že sem dají upozornění, aby řidiči nechali prostor i cyklistům, ale že ten jejich prostor vlastně ucpou sami, to už je moc nezajímá.

Perfect

10. Ne moc šťastné umístění.

Na první pohled vysoušeč rukou nad košem nevypadá jako nic špatného, když se však podíváte na podlahu, hned vidíte, v čem je problém.

Yeah, that’s a bad location for that
by u/dericn in onejob

11. Bude tu už navždy.

Myslíte si, že cílem bylo tento výstražný kužel utopit v asfaltu? Nejspíš ne, ale vypadá to, že ho tak nakonec budou muset nechat.

Laid the tarmac at the traffic cone, boss
by u/paul_macca in NotMyJob

12. Opatrnost nade vše.

Co nevyřeší lepící páska, s tím si poradí potravinářská folie. Doufejme, že je tam dost silná vrstva na to, aby to udrželo tento cihlový sloup.

Improvise…adapt…overcome…
by u/DonitaTeeter in NotMyJob

 

Těmto lidem se jejich den v práci opravdu nepovedl. Na druhou stranu ve spoustě případů si dokázali poradit a i když to asi nejsou nejlepší řešení, minimálně jejich kreativita se jim rozhodně odepřít nedá.

Čerpali jsme z brightside.me

Reklama