in

Bude Matouš Kaluba bojovat? Zá zapas chce milion korun, to je však nereálné!

Matouš Kaluba
instagram.com
Reklama

Pro někoho blázen, pro někoho šampión. Matouš Kaluba už nechce bojovat v Clash of the stars, prý se bude radši věnovat herectví nebo umění, u toho aspoň nikomu neškodí, sdělil médiím. Do zápasu by šel jen za milion korun.

Matouš Kaluba jako jeden z účastníků Clash of the Stars je známý pro svoji bizarnost a divné chování na veřejnosti. Místo dalších zápasů by se chtěl prý věnovat umění a pokud mu prý nenabídnou 1 milion korun, do dalšího zápasu už nenastoupí.

Kaluba ukázal svojí sílu poprvé na třetím galavečeru Clash of the stars, kde vyhrál zlatý pohár po výhře nad Maxgreenem. Na minulém galavečeru už tak úspěšný nebyl jelikož prohrál v deathmatchi proti Maxgreenovi a Klukovi s kamením hned v prvním kole.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Matouš Kaluba (@kaluba_matous_official)

“Všichni pořád chtějí, abych šel bojovat. To já ale nechci, já nechci už nikomu škodit,” zmínil pro média Kaluba. “Možná bych chtěl být hercem, baví mě zpívat nebo moderovat. Chtěl bych prostě bavit lidi, tohle je ten důvod, proč na světě jsem a ne pořád jen bojovat,” doplnil. Je tedy dost pravděpodobné, že Matouš se už v Clash of the Stars neobjeví.

Dále divákům vzkázal, že jeho chování na veřejnosti nebo sociálních sítích je smyšlené, že ve skutečnosti je normální, baví ho pouze bavit lidi a podle toho se také chová. Vymyšlenou situací byl i prý milostný románek s Klukem s kamením, které před čtvrtečním galavečerem kolovalo internetem.

Inspirovali jsme se z: antiyoutuber.cz

Reklama