in

Ach ty děti! 10+ humorných fotek, které pobaví (nejenom) rodiče.

reddit.com reddit.com
Reklama

Už jste si někdy v životě říkali, že byste se rádi vrátili do dětských let? Vsadíme se, že ano. Lidé často přemýšlejí nad tím, jaké by to bylo se vrátit do doby, kdy naší jedinou starostí bylo odejít ráno do školky, později do školy a udělat si úkoly. Byly to však i doby, kdy naše chování a kousky občas nedávaly smysl, i vy sami si určitě buď pamatujete, nebo znáte od rodičů ty zvláštně-zábavné rošťárny, které jste tehdy prováděli. Pojďme se nyní na několik takových kousků, u nichž se zasmějí nejenom rodiče, podívat!

1. Dosáhnul 90 decibelů.

Mými hodinkami mimo jiné měřím to, jak je moje dcera hlasitá. Dneska, když brečela, tak její hlasitost dosáhla 90 decibelů, to je docela slušné.

2. Stačilo jim pět minut.

Musel jsem na pět minut odejít od svých dcer. Měly popcorn a ta chvíle jim stačila na to, aby udělaly popcornového andílka.

3. Mám se bát?

Ten pocit, když zjistíte, že vaše děti přilepí panenku ke sloupku a ještě k ní dají cedulku „Pomozte mi“. Mám se bát, že z nich vyrostou kriminálníci?

4. Mami, to nefunguje!

I malé holky si někdy hrají s autíčky, problémem však mohou být delší vlasy. Dneska za mnou přišla moje dcera s tím, že její autíčko nejede.

5. Tati, už nemůžu.

Řekněte mi někdo, proč moje dítě jí banán tímto způsobem. Ještě navíc, když pak ze mnou přijde s tím, že už nemůže a ať to dojím.

Reklama

6. Dobrý make-up ne?

Pokud vám vaše čtyřletá a šestiletá dcera řeknou, že vám udělají make-up, tak nemůžete říct ne. Sice to je jen na nosu, ale aspoň něco.

7. Na záchodě s dvouletým dítětem.

Když máte doma dvouletého potomka, tak může problém být i to, když ho berete na nočník. Takhle dopadl toaleťák.

8. Holení obočí už za mlada.

Holky si v dnešní době často holí obočí. Já jsem to zkoušela už jako malá holka, ale zjistila jsem rychle, že to není nejlepší nápad.

9. Když omylem zaspíte.

Pokud omylem zaspíte a máte doma čtyřleté dítě, může se stát spoustu problémů. Například, že vezme nůžky a ostříhá vám kytku.

10. To má být umělecké dílo?

Moje dítě asi chtělo udělat z jablka jakousi abstraktní skulpturu. Jelikož dnes může být jako umění považováno prakticky cokoliv, tak řekněme, že se to povedlo.

11. Hrajeme na schovku.

Moje dvouletá dcera hraje schovku tím způsobem, že si myslí, že pokud nevidí ona mě, nevidím ani já jí. Mám jí to říkat nebo ne?

12. Nechtěla ležet na gauči.

Moje dcera řekla, že nechce ležet na gauči a ustlala si na stole. Nevím, jestli jí to přijde pohodlnější, ale pokud ano, tak je to asi v pohodě.

 

S dětmi je to někdy opravdu zábava. I když nás to někdy zpočátku může naštvat, je nutné zachovat chladnou hlavu a vysvětlit jim, co se třeba nemá dělat a jak to udělat příště, aby to pochopili. Nakonec se po nějaké době takové situace všichni zasmějete!

Čerpali jsme z brightside.me

Reklama