in

11 CELEBRIT s nejvyšším IQ v Hollywoodu!

instagram.com instagram.com
Reklama

Být celebrita nutně nevyžaduje mnoho inteligence. A to platí zejména v uplynulých letech, kdy se trend popularizace, někdy až idiotů, zvýšil. Proto, když se skutečně setkáme s celebritami, které překračují normální inteligenci, smekáme. A tady máme seznam lidí z Hollywoodu, kteří mají IQ slušně vysoké.

1. Nicole Kidman: IQ 132

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Nicole Kidman (@nicolekidman)

2. Natalie Portman: IQ 140

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Natalie Portman (@natalieportman)

3. Madonna: IQ 140

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Madonna (@madonna)

4. Kesha: IQ 140

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Kesha (@iiswhoiis)

5. Steve Martin: IQ 142

Reklama

6. Meryl Streep: IQ 143

7. David Duchovny: IQ 147

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený David Duchovny (@davidduchovny)

8. Lisa Kudrow: IQ 154

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Lisa Kudrow (@lisakudrow)

9. Sharon Stone: IQ 154

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Sharon Stone (@sharonstone)

10. Mayim Bialik: IQ 157

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený mayim bialik (@missmayim)

11. Dolph Lundgren: IQ 160

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Dolph Lundgren (@dolphlundgren)

Reklama