in

12 podomácku vyrobených svatebních šatů, které jsou doslova umělecká díla!

reddit.com reddit.com
Reklama

Svatba je jedna z nejvýznamnějších událostí v životě každého jedince. Jednou ze základních úloh, kterou musíme při plánování svatby vyřešit, je oblečení ženicha a nevěsty. Zatímco muži to mají s oblekem poměrně jednoduché, ženy už ten výběr tak lehký nemají, protože existuje nespočet šatů podle postavy, střihu, barvy, zdobení atd. Ačkoliv většina žen preferuje na svatbu bílé šaty, i tak je velký výběr. Dnes si však ukážeme několik šatů, které jsou svým způsobem výjimečné, protože dané ženy si je nikde nekoupily ani nepůjčily, ale vyrobily doma!

1. Svatební šaty s optickými vlákny.

Už na první pohled vypadají tyto šaty krásně, ovšem jejich pravé kouzlo se ukáže ve tmě. Díky optickým vláknům mohou svítit několika barvami!

2. Krok za krokem.

Použila jsem spoustu látky, byla to práce na několik hodin ale stálo to za to. Zde můžete vidět jednotlivé kroky, jak to šlo po sobě.

3. Ani nás to nestálo moc.

Když jsem si vyráběla své šaty, nechtěli jsme za ně moc utratit. Nakonec nás materiál vyšel na cca 3500 Kč, takže velká spokojenost.

4. Jednoduchý retro dres.

Bohatě zdobené šaty jsou sice krásné, ale v jednoduchosti je občas také krása. Tyto pletené šaty ve stylu šedesátých let jsou toho důkazem.

5. Bílé šaty s šedými ornamenty.

Tvarem jsou tyto šaty obyčejné, ovšem bohatě zdobená spodní část z nich dělá neobyčejný kousek, který upoutá pozornost nejednoho hosta.

Reklama

6. Oba podomácku vyrobené.

Tentokrát tu nemáme jenom podomácku vyrobené šaty, ale i oblek. Ani byste na první pohled neřekli, že jsou z domácí výroby!

7. Kamarádka mě poprosila.

Moje dobrá kamarádka si koupila šaty, které se jí vůbec nelíbily. Poprosila mě proto, jestli bych jí nemohla vyrobit nějaké. Nyní je konečně šťastná.

8. Šaty pro sestřenku.

Svojí sestřenici jsem vyrobila tyto šaty. Jsou tak velké, že je prostě nelze přehlédnout ani z větší dálky!

9. Dlouhá cesta…

Po více než dvou letech práce jsou moje šaty konečně hotové. Lehce domodra, s bohatě zdobenou vrchní část a jsou krásné.

10. Z nuly na sto.

Vyrobila jsem si svoje šaty úplně od začátku. Měla jsem z toho sice strach, ale jak se nakonec ukázalo, tak byl zbytečný.

11. Šaty za 10 dolarů.

Možná to zní jako vtip, ale šaty na svatbu můžete mít i za zhruba 250 Kč. Stačí vám k tomu větší kus látky ze sekáče, a samozřejmě trochu šikovnosti.

12. Víceúčelové.

V těchto krátkých šatech sice nepůjdu k oltáři, ale až si budu chtít například zatancovat, budou rozhodně praktičtější volbou, než dlouhé šaty až na zem.

 

Tyto šaty vypadají opravdu umělecky. Samozřejmě zdaleka ne každý je dost šikovný na to, aby to dokázal, ale pokud takové dovednosti máte nebo o někom takovém víte, tak si s tím nemusíte lámat hlavu.

Čerpali jsme z brightside.me

Reklama