in

12 lidí, kteří se pochlubili svými nákupy, kterých okamžitě litovali!

imgur.com
Reklama

Většina lidí nakupuje i víckrát do týdne. Mezi nejčastější položky patří ovoce, zelenina, pečivo, maso a uzeniny, trvanlivé potraviny jako mouka nebo cukr a další. Při nakupování běžných potravin je většinou moc nezkoumáme, prostě je vezmeme, zběžně prohlédneme jestli nejsou např. zkažené a jdeme dál. Jiné je to například u nákupu oblečení, které si většina lidí zkouší. Pokud však objednáváte přes internet, o tuto možnost přicházíte. Zklamání však může přijít jak při objednávání přes internet, tak i při nákupu v obchodě, kdy danou položku vidíme až po rozbalení doma. Přesně na takové nákupy, kterých zákazníci pochopitelně litovali, se nyní mrkneme!

1. Musíte mít menší kočku.

Vypadá to, že naše kočka je nejspíš moc velká pro tento domeček. Na obrázku to však nevypadá, že by ta kočka byla nějaká miniaturní.

2. Chtěl jsem malé hranolky, ale toto jsem nečekal.

Když jsem si objednával v mekáči malé hranolky, myslel jsem si, že to bude nějaká normální porce. Tyto dokážu spočítat na prstech jedné ruky.

3. Já vám nevím.

Objednávala jsem si džíny podle velikosti, kterou běžně nosím. Nejenom, že jsou hodně krátké, ale ještě vypadají dost divně, jako by je šil někdo, kdo vůbec nevěděl co dělat.

4. Opravdu batoh pro malé psy?

Podobný případ jako u domečku pro kočky, tentokrát je to snad ještě vtipnější, protože můj pes váží 7 kg a stejně se nevejde do batohu určeného pro malé psy.

5. Smutný sušenkový sendvič.

Koupil jsem si zmrzlinový sendvič s M&M’s bonbony. Bonbony zde byly dva, navíc to vypadá, jako by sušenku trochu nedopekli.

Reklama

6. Taková osekaná verze.

Těšila jsem se na roztomilý polštář, co vypadá jako lachtan. To, co mi přišlo, není ani trochu roztomilé a už vůbec ne hezké…

7. A kde je zbytek?

Místo hromady křupek, které můžete vidět na fotce, zde máme nanuk s pár kousky. Snad aspoň zbytek za to bude stát.

8. Půlka kelímku je prázdná.

Zde se někdo nejspíš inspiroval balením chipsů. Zatímco u chipsů však většinou na první pohled vidíme, že balík je z části vzduchoprázdný, zde si toho na první pohled nevšimneme.

9. Obrázek víceméně odpovídá…

Co však ale úplně nesedí je jeho velikost. Asi měli říct, že potřebujete ještě miniaturní gauč, aby obrázek pořádně vyniknul.

10. Nejvíc odrbaný sendvič.

Pokud jste si někdy ztěžovali na to, že chlazené bagety jsou ošizené, pak jste ještě neviděli toto. Opravdu hůř to už dopadnout snad ani nemohlo.

11. Opět trochu nesedí velikost.

Abych ukázal, jaká je skutečná velikost tohoto polštáře, dal jsem ho na pelíšek našeho psa. Tak snad aspoň on se na něm vyspí.

12. Není v tom hrášku moc bordelu?

Očekávali jsme, že si dáme kuře s těstovinami a zeleninou. Místo toho zde však máme mražený hrášek s trochou těch ostatních surovin, výborně.

 

Jak můžete vidět, ani  nákupy potravin nemusí dopadnout vždy podle představ. V tomto případě asi nemá smysl říkat, že by člověk měl nakupovat s rozvahou a pořádně se koukat, co bere, protože mnohdy to dopředu zkrátka nejde poznat. Tito lidé však alespoň budou vědět, co si příště určitě nekoupí.

Čerpali jsme z brightside.me

Reklama