in ,

12 lidí, kteří přišli se svými zajímavými i vtipnými nápady!

reddit.com reddit.com
Reklama

Všichni známe někoho, kdo vždycky přijde s nějakým bláznivým, ale na druhou stranu zajímavým nápadem, jak se dá cokoliv vylepšit nebo ozvláštnit. Možná, že takovým člověkem jste právě vy sami. Někdo má na to zkrátka nadání, ani nemusí moc namáhat svojí mysl, protože ty myšlenky mu tam přijdou sami. Pojďme se nyní podívat na několik takových nápadů, které vás pobaví, ale zároveň je to něco, co byste možná sami nevymysleli!

1. Rohová postel včetně obrázku.

Vyrobili jsme tuto postel do rohu pro našeho nejmenšího. Napravo je i malý obrázek, který zobrazuje, komu tato klícka patří!

2. Fuj, to jsem se lekl.

Jeden žák z mojí školy rozneslo tyto papíry s obličejem a nalepil je na zádní část skleněného výklenku. Muselo to nejspíš vyděsit spoustu lidí.

3. Žena na to čekala.

Moje žena se na tento Halloween těšila od doby, co nám oznámili, že čeká dvojčata. Konečně vyrostly a my jsme je mohli obléct do těchto kostýmů.

4. Byla to okamžitá myšlenka.

Jakmile jsem uviděl takto ležet kočku, hned mi hlavou projela myšlenka, že musím udělat takový koberec. A vypadá to, že si ho oblíbila!

5. Peter Pan a jeho stín.

Moje sestřenice využily toho, že jsou si dost podobné, a proto si zahrály na Petra Pana včetně jeho stínu. Povedlo se jim to!

Reklama

6. Stylový klobouček ne?

Jak známo, kočky dost línají a doma z nich můžete mít poměrně dost chlupů. V tomto případě se však autor fotky rozhodl z části těchto chlupů udělat klobouček!

7. Batman prý potřebuje křídla.

Toto můj syn řekl, když měl na sobě Batman tričko, a já jsem souhlasil. Nasadil jsem mu tedy tato, sice to není úplně originál, ale snad bude spokojený i tak.

8. To se jim povedlo!

Moji přátelé, manželka je běloška, manžel černoch a výrazně vyšší, proto se rozhodli, že si na Halloween udělají tento jing a jang kostým a skutečně se jim to dost povedlo.

9. Rozená pirátka.

Pokud máte dvě operace oka během jednoho dne a máte papouška, tak jediné, co vám stačí, je čepice a můžete se snadno stát pirátem, v tomto případě pirátkou.

10. Mrazivá fotka.

Toto se stane, pokud se budete koupat ve venkovním bazénu při teplotě okolo -40 °C. Alespoň, že ten bazén je vyhřívaný.

11. Sladili se perfektně.

Můj přítel a jeho čtyři kamarádi šli v Disneylandu na tuto horskou dráhu. Rozhodli se, že se obléknou tak, že jeden bude normální a ostatní budou vypadat jako jeho bodyguardi.

My boyfriend and his friends have been pretending to be body guards for one of their choir mates all day in Disneyland. This is them at Splash Mountain.

12. Převléknul se za mě.

Přítel mi řekl, že na Halloween bude vypadat jako já, když jsem byla malá. V podstatě mu k tomu stačí jen umělé uši, protože ty mi dřív skutečně odstávaly.

 

Ti se se svojí kreativitou jen tak neztratí. Každému problému dokážou dodat takové řešení, které je vtipné, ale zároveň funguje. Který z těchto nápadů vás dneska zaujal nejvíce a řekli jste si, že třeba zkusíte něco podobného?

Čerpali jsme z brightside.me

Reklama