in ,

10+ ZAJÍMAVÝCH fotek, které vám NAPOPRVÉ nedojdou.

reddit.com reddit.com
Reklama

Na kontrolu k doktorovi musíme čas od času chodit všichni. Ať už je to běžná preventivní prohlídka u praktika, zubaře, či trochu pečlivější kontrola například po nějakém úrazu. Nejlepší samozřejmě je, pokud je vše v pořádku nebo se dostavuje zlepšení našeho zdravotního stavu. I dneska tu budeme mít kontrolu, nebude to sice kontrola u lékaře, ani kontrola kvalit a ani nic takového, ale fotky, které jsou přinejmenším dost zvláštní a kvůli tomu si je budete muset překontrolovat, abyste měli jistotu, jestli vás náhodou nešálí zrak!

1. Stín mojí kočky v okně.

Samozřejmě jsou na fotce dvě kočky a pokud tedy máte jednu černou kočku a druhou jakoukoliv jiné barvy, můžete je zkusit naučit tak, abyste s nimi mohli fotit tyto fotky. 😀

2. Náš pes má pět pacek?

Tento polštář je pro psa opravdu stylový. Obzvlášť, pokud se o něj takto opře, protože to skutečně vypadá, jako by měl o packu navíc.

3. Co zde vlastně všechno vidíme?

Na první pohled je zde jenom žena v košili. Když se však podíváme pozorně, zjistíme, že je zde navíc batoh téměř identického vzoru. Docela ho prozrazuje lahev na boku, kdyby zde nebyla, batoh by byl zamaskovaný ještě lépe.

4. Opravdu gigantická kudlanka!

Zde se hra se vzdáleností opravdu povedla. Kudlanka, která stojí na skle automobilu, doslova splynula s pozadím a skutečně vypadá, jako by měla dva metry.

5. Zaparkovali sami v sobě.

S něčím takovým jste se jistě už setkali, že odraz v okně splynul s okolím na druhé straně a v tomto případě to vypadá, jako by se zde setkávaly dvě dimenze.

Reklama

6. Kaktus rostoucí z vody?

Kdyby za pánem na této fotce trochu nebyla vidět trochu pláž, možná bychom tomu i uvěřili. I tak to však vypadá celkem působivě, co?

7. Zvětšující se koule na pilířích.

Tohle vypadá opravdu hodně zvláštně. Připomíná to jednotlivé fáze měsíce, je to však velmi povedená hra se stíny.

8. Lama sedící za volantem.

Že si nově můžou řidičák dělat i zvířata a dokonce takové druhy, jako je lama je docela zajímavá novinka. 😀 Přihlásíte tam svého mazlíčka?

9. Kočka chrlící oheň?

Dva momenty najednou – zívající kočka a slunce mezi mraky vypadající jako proud ohně – přispěly k tomu, že tady máme tuto skvělou fotku.

10. Pes s kloboukem lezoucí z bazénu.

Nějakou chvíli to trvá, než si člověk uvědomí, že je to hračka. Nicméně díky úhlu a momentu to skutečně vypadá jako klobouk.

11. Ztratil jsem hlavu!

Skutečně to vypadá, jako by hlava tohoto chlapíka byla oddělená od těla. V tomto případě však dělá hodně nejenom úhel fotky, ale i deka a polštář.

 

Některé z těchto fotek zůstaly matoucí i po několikasekundovém zírání na ně! Ti, co je vyfotili, museli mít opravdu notnou dávku štěstí, protože něco takového se nepovede každý den a za to sdílení to rozhodně stojí.

Čerpali jsme z brightside.me

Reklama