in ,

10+ ROZTOMILÝCH zvířecích fotek, které vás POHLADÍ PO DUŠI!

reddit.com reddit.com
Reklama

Živočichů existují miliony druhů po celém světě. Spoustu z nich známo lidstvu od dávných dob a v současnosti se jedná o dokonalé popsané druhy, spoustu z nich však žije v nedostupných koutech planety a my o nich vůbec nemáme tušení. A zatímco některá zvířata lidi spíše děsí, jiná nám naopak přijdou roztomilá a proto je také často chováme jako mazlíčky. Dnes tu pro vás máme porci roztomilých fotek, které se budou líbit (nejenom) všem milovníkům zvířat!

1. Fotka s bráchou.

Pokud také máte sourozence, určitě s ním nebo s nimi máte množství fotek. Zde je rovněž jedna taková sourozenecká fotka fretek.

2. Vodní radovánky.

Možná už jste slyšeli, že některá zvířata předstírají bolest u „kousání“, aby jim dodali sebevědomí. Těžko říct, jestli je tohle ten případ, ale určitě ho to baví.

3. Naši noví miláčkové.

Nejprve se nám narodilo dítě, pár týdnu na to jsme si koupili štěně. Asi nemusíme říkat, že nám oba dělají velkou radost a vylepšují každý den.

4. Mládě, které jsem našla včera.

Na procházce hlavně do přírody si myší či potkanů můžete všimnout poměrně často. Tentokrát jsem však našla toto mládě, těžko říct, komu patří, ale dost možná jsem ho zachránila.

5. Slepičí objetí taky stojí za to.

V Česku spoustu lidí hlavně staršího věku chová slepice, napadlo vás však někdy, že se s nimi můžete i pomazlit? Tato fotka je toho jasným důkazem.

Reklama

6. Postaráš se o něj?

Pohled staršího pejska mluví za vše. Je na něm vidět, že mu na svém mláděti hodně záleží a doufá, že se o něj lidské ruce dobře postarají.

7. Dostanu už najíst?

Kočky většinou hlasitě mňoukají, když chtějí jídlo a spolu s tím mohou mít i takovéto pohledy. Třeba jako toto kotě, které si o to jídlo vyloženě říká.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Penny & The Fosters (@pennyandthefosters)

8. Dneska v salonku.

Zvířecí salonky pro zkrášlující procedury jsou již pro opravdové milovníky zvířat. Lidé, kteří sem chodí mají především psy a kočky a takto zde vyparádili tohoto chlupáče.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený V Pet Salon 寵物造型美容 (@vpetsalon)

9. Kuk!

Když se vám u zvířete povede takovýto makro snímek, je to super. A ještě lepší je, že zde se to povedlo u lamy. Možná má to focení ráda…

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Fantastic Alpaca (@fantasticalpaca)

10. Postel je obsazená.

Zatímco pro některé je nemyslitelné, aby se jejich pes válel v posteli, pro ostatní je to zcela normální, Tento si k tomu navíc vezme svojí hračku.

11. Nová vánoční čelenka.

Když už budou ty vánoce, tak tu máme takovouto stylovou čelenku s vánočním motivem a navíc pro psa.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Whisky (@whisky.woof)

 

Zvířátka prostě nikdy nezklamou. Vy, co chováte psa, kočku či nějakého jiného mazlíčka to určitě můžete potvrdit, že s nimi je život zábavnější. A i oni si ho nejspíš užívají, což vám jako páníčkům dávají často najevo!

Čerpali jsme z brightside.me

Reklama