in ,

10+ podivných úkazů, které jejich nálezcům vyrazily dech!

reddit.com reddit.com
Reklama

Určitě se i vám občas děje, že se setkáte s nějakou situací, která vám vyrazí dech. Ať už je to v pozitivním či negativním slova smyslu, nečekané úkazy se mohou objevit naprosto všude, klidně u vás doma v moment, kdy si jen tak pohodlně ležíte na gauči a koukáte na telku. A protože někteří lidé i v těchto okamžicích neztrácejí chladnou hlavu, rychle vzali foťák, svůj nález vyfotili, nasdíleli a vy se teď můžete pobavit a překvapit spolu s nimi!

1. Limetka nebo citron?

Podle tvaru a velikosti to vypadá, že nejspíš citron, ale nejspíš z poloviny nezralý. Že by citrony dozrávaly v takto pravidelných liniích?

2. Záchody pro dvojice.

Tyto dvojité záchody jsou určené nejspíš pro zamilované páry, které bez sebe nemohou vydržet ani minutu. 😀 Co vy, šli byste tam?

3. Velmi minimalistické lavičky.

Tyto lavičky opravdu definují minimalismus. Nejenom, že jsou pro jednoho člověka, ale zároveň mají jednoduchý, zároveň však poutavý design.

4. Opravdu jsem to vylil!

Možná bych si toho ani nevšimnul, kdyby se to takhle vylilo z normálního kelímku, tak bych si toho možná ani nevšimnul, ale toto zkrátka nešlo přehlédnout.

5. Mám pizzu s bonusem.

Dnes mi dovezli pizzu, ve které jsem měl nečekaný bonus. konkrétně šlo o tento kovový rošt, na kterém se pizza pekla.

Reklama

6. Citron, nebo chobotnice?

Máme tu další zvláštní citron. Tentokrát je to však ještě divnější, protože tento citron má chapadla a trochu připomíná chobotnici.

7. Trochu zvláštně nakrájený.

V Mexiku jsem si koupil tento toustový chleba, který je nakrájený horizontálně. Z toho budou pořádně dlouhé tousty!

8. Co mi to poslali?

Dnes mi přišla výplatní páska. Jak si však můžete všimnout, je z nějakého zvláštního důvodu zapečená. Kdoví, co s tím kdo dělal.

9. Zajímavá poštovní schránka!

Poštovní schránka na místě, kde pracuji, je vyrobená ze starého robota. Zajímavý způsob, jak se dá ještě využít.

10. Svítící záchod?

Toto záchodové prkénko se vám bude hodit, pokud v noci půjdete na záchod a budete chtít něco málo ušetřit za elektřinu. 😀

11. Vysoké světelné pilíře.

Během noční cesty autem jsem zpozoroval tyto zajímavé pilíře, které vyzařuje několik světelných lamp v těchto místech.

12. Policista v obchodě?

Vypadá to tak, ale tento z obchodu v Los Angeles je ve skutečnosti jen vosková figurína, co však vypadá velmi realisticky.

 

Který objev vás dnes nejvíce překvapil? Rozhodně všechny mají něco do sebe a stálo to za to, aby se na ně mohli podívat i ostatní! A co vy, jak často se v životě setkáváte s těmito či jinými zvláštnostmi?

Čerpali jsme z brightside.me

Reklama