in

10+ lidí, jejichž SMYSL PRO HUMOR vás ihned zaujme!

reddit.com reddit.com
Reklama

Smysl pro humor či sarkasmus má každý nastavený jinak. Zatímco někoho třeba vtipná poznámka na jeho osobu může pobavit, jiný se kvůli ní urazí či jí dokonce považuje za drzost. Samozřejmě ideální je jakýsi střed, nic se nemá přehánět ani v případě těchto poznámek, na druhou stranu člověk by si měl umět udělat v určitých situacích srandu i sám ze sebe a pokud to neumí, tak by si minimálně neměl dělat srandu z druhých, což ale mnoho takových úplně nechápe. Pojďme se nyní zaměřit na několik případů humoru a sarkasmu, který si získá vaší pozornost!

1. Stručně a jasně.

Na můj poslední den v práci mi kolegové připravili tento dort s jasným a stručným vzkazem. Teď přemýšlím, jestli se mnou byli spokojení nebo ne?

My coworkers got me a cake for my last day on the job.
by u/storky0613 in funny

2. To mi nějak nevychází…

Na jedné straně dveří cedule, že jsou zde všichni vítáni, hned na druhé straně však cedule, která všechny posílá pryč. Jak to teda je?

The duality of my wife’s hospitality
by u/ArgosLoops in funny

3. Motivace pro zubaře.

Můj zubař se inspiroval sloganem Nike a jejich ikonickým fajfkovým logem, které upravil do tvaru zubu. Nejspíš se takto motivuje do práce.

My dentist has jokes.
by u/shobot11 in funny

4. To jsem mu musela udělat.

Jeden z mých kolegů, číšníků v restauraci, ve které pracuji, uklouznul po zavíračce hned poté, co jsem vytřela podlahu. Utrpěl lehký otřes mozku, již je však v pořádku a zítra se vrací do práce, tak jsem mu na přivítání udělala tento dort.

One of our servers slipped and got a concussion while closing Saturday night, right after I mopped. Got word that she’s perfectly fine and returning to work tomorrow. Had this made for her.
by u/slimecounty in Serverlife

5. Uvidí, že nemá pravdu.

Moje manželka si myslí, že si nedokážu sám uvařit. Rozhodl jsem se, že jí přesvědčím o opaku a uvařím. No řekněte, nevypadá to lákavě?

My wife just went back to work and thinks I’m an idiot
by u/xdozex in funny

Reklama

6. Dobrá otázka!

Devítiletý syn se mě dneska zeptal, proč jsem se obléknul jako tužka. Zprvu jsem nechápal, nicméně když jsem se pořádně podíval na svůj outfit, tak jsem mu musel dát za pravdu.

A nine year old asked why I dressed like a pencil today…
by u/BowtieBoy in pics

7. Transformer jak vyšitý.

Moje dcera mi řekla, že by na Halloween chtěla být za Transformera. Vyrobil jsem jí tento kostým, který sice připomíná bojler, nicméně je s ním spokojená a to je hlavní.

My daughter when she said she wanted to be a Transformer for Halloween.
by u/brandoj23 in funny

8. Kdo by pomohl?

Dneska jsem v obchodě viděla dózu s prosbou příspěvku na opravdu vtipnou věc. Paní prodavačka zřejmě chce svojí kočku přihlásit na ninja školu.

This got me laughing
by u/lemmiewinxs in funny

9. No, snad to pomůže.

Narodil jsem se se čtyřmi prsty a dnes jsem v lékárně viděl tuto údajně zázračnou mast. Myslíte si, že by mi mohla pomoct, aby mi dorost ještě jeden prst?

Let’s hope this helps
by u/stumpncrutches in pics

10. Bude se mi hodit.

Koupil jsem si zatavovačku a jako první jsem si zatavil svůj joystick, protože moje sebeovládání při hraní her není úplně nejlepší.

I bought a vacuum sealer and have exactly 0 self control
by u/a_bucket_full_of_goo in funny

11. Najdete ty pravé?

Moji bratranci trpí alopecií, což je úplná ztráta veškerého tělesného ochlupení. Zároveň však mají skvělý smysl pro humor.

My cousins have Alopecia Universalis and an excellent sense of humor 🤘
by u/xochequetsal in funny

12. Je pořádně naštvaná.

Podařilo se mi vyfotit hezkou fotku tohoto kotěte, vypadá to však, že už teď je ze života otrávená!

Attempt to take a nice kitten photo- Shes already had enough of life.
by u/Esenfur in funny

 

Jak je vidět, i v určitých případech, kdy se v životě jedince objeví nějaký nedostatek, tak si s tím někteří nedělají těžkou hlavu a dokáží to vzít s humorem či si s tím poradit vtipným způsobem. Máte to také tak, jako oni?

Čerpali jsme z brightside.me

Reklama