in ,

10+ HOTELŮ, které z vašeho pobytu udělají NATRADIČNÍ ZÁŽITEK!

reddit.com reddit.com
Reklama

Když někam cestujete na více dní a nemáte sebou stan, karavan či neradi trávíte noci pod širákem, nejspíš využíváte nějakých ubytovacích služeb. Vedle různých kempů či penzionů jsou nejpopulárnější právě hotely. Jejich úroveň se hodnotí podle hvězdiček, avšak každý hotel nesoucí alespoň tři hvězdy se snaží, aby se zde hosté cítili maximálně spokojení. Spokojení zákazníci v kombinaci s atraktivní lokalitou hoteliérům zaručí úspěchy. Dnes si ukážeme několik hotelů, které se rozhodli své služby ještě okořenit nějakým zajímavým nebo vtipným doplňkem, díky čemuž se pobyt zde stane opravdovým zážitkem!

1. Co to tam dělá?

Musí to být zvláštní pocit, když otevřete odpadkový koš a tam je kamera. Otázka, jestli je to pouze replika, nebo je skutečně funkční a hotel takto stalkuje své hosty.

2. Menší to už být nemohlo.

Že hotely často dávají pouze malé dávky kosmetiky v sáčcích je docela běžné. Tentokrát se však jedná o zubní pastu, která je ještě menší, než malá.

3. Povedené!

Tento hotel umí vyladit svoje chodby. Stylová světla nahoře i dole doplňuje stěna a ladící dveře. Pokud takto vypadají i pokoje, tak musí být vskutku útulné.

4. Užijí si to hlavně lidé s horším zrakem.

A proč? Když se totiž podíváte pozorně, tak na spodní části je nápis, který téměř splývá s barvou nádoby a zde se dozvíte, zde se jedná o šampon, mýdlo či sprchový gel.

5. IT technici pochopí!

A možná ne jenom oni, ale každý, kdo alespoň trochu rozumí počítačům. Error, neboli chyba 404, je asi nejznámější error, který značí, že daná stránka nebyla nalezena a ani v tomto hotelu pokoj s tímto číslem nenaleznete.

Reklama

7. Nevíte, co to je?

V našem hotelu v Římě je tato zvláštní věc. Dřevěná polokoule, z níž vychází kabel a má toto zakončení. Mohla by to být například lampička nebo malá kamerka, ale není to ani jedno z toho.

8. Tato židle vypadá podezřele…

Na první pohled je sice obyčejná, ale při bližším zkoumání zjistíte, že dost připomíná postavičku ze hry Among Us. Těžko říct, jestli to byl i záměr.

9. Krásný výhled.

Probouzet se každé ráno s takovými panoramaty, to by chtěl asi každý. Pokud není mlha, je zde vidět opravdu do dálky.

10. Sem na záchod jít nechcete.

Možná, pokud jdete na malou, tak je to v pohodě, ale zřejmě si zde spletli stěny mezi pisoáry a kabinky pro normální toalety. A celé to vylepšuje pisoár až na zem.

11. Opět krásný pohled.

Když má člověk z hotelového balkonu takový výhled, ani se mu nechce nic dělat. Ideální je si sem přinést nějaké dobré jídlo a pití a pár hodinek zde relaxovat, ať už sami nebo s někým.

12. Jeskynní hotel?

Tento hotel se nachází v poušti v západním Texasu a je to skutečně unikát, protože na jeho vybudování využili četných jeskynní, trochu je rozšířili, upravili a dnes to tu vypadá takto.

 

Každý hotel to prostě řeší po svém! Možná to v těchto případech ne vždy vedlo k lepší kvalitě poskytovaných služeb, ale jisté je to, co jsme již říkali, a to že s pobytu zde se určitě stal zážitek na celý život.

Čerpali jsme z brightside.me

Reklama