in

10+ BĚŽNÝCH věcí, jejichž velikost se vymkla KONTROLE!

reddit.com reddit.com
Reklama

Je mnoho věcí, které nás už dlouho šokují svou velikostí. Třeba srdce velryby, největšího savce na světě, které může měřit až 5 metrů! Musí být fascinující vidět takovéhle věci na vlastní oči, ale ne každému může být tohle umožněno, a proto jsme pro vás vytvořili seznam běžných věcí, jejichž velikost se tak trochu nepohybuje v normálních hodnotách..

1. Gigantické jahody.. A ještě k tomu geneticky pozměněné.

reddit.com

2. Jedna naše slepice dnes snesla celkem monstrózní vejce.

reddit.com

3. Miniaturní kudlanka.

reddit.com

4. Jeden z nejmenších mobilů na světě.

pikabu.ru

5. Přes noc padaly kroupy.

reddit.com
Reklama

6. Viděli jste někdy takhle malé kokosy?

reddit.com

7. Dwayne Johnson, jeden z nejvyšších hráčů basketbalu.

8. Největší šroub, co jsem kdy viděl..

reddit.com

9. Žralok bílý a člověk.

View this post on Instagram

This is a photo I took from yesterday that really justifies this sharks size with @oceanramsey swimming just underneath her pectoral fin. The reality is that this experience should not be such a rare event. White sharks and most species of sharks are disappearing at a alarming rate. There are so many human impacts, but the biggest reason that these impacts on shark populations continue is the perception that sharks like Deep Blue are monsters and that they are actively targeting humans as a food source. This perception and fear of sharks stops people from caring enough to make a change. However I’m seeing the change in perception grow and it needs to keep growing. This caption below is a repost from @originaldiving – – – – – – If this photo demonstrates one thing, it's that sharks are not man-eating monsters to be feared or hunted, they are beautiful, living marine creatures that should be respected and protected – shark numbers are dwindling from fishing pressures and by spreading awareness you can help international efforts to preserve these gentle giants. #cagethefear #replacefearwithfacts #ApexPredatorNotMonster #helpsavesharks #savingjaws diving with @oneoceandiving team @mermaid_kayleigh @forrest.in.focus @camgrantphotography

A post shared by Juan Oliphant #JuanSharks (@juansharks) on

10. Srdce velryby.

11. Škoda, že to není čtyřlístek.

reddit.com

12. Brambora, ze které se nají celá rodina.

reddit.com

Na závěr už jen stačí říct, že svět je prostě hrozně rozmanitý a ani si někdy nedokážeme představit, čeho všeho je příroda schopna. Co z výše uvedeného vás překvapilo nejvíc?

Čerpali jsme z brightside.me

Reklama