in

Žena chtěla doma GRINCHE, tak si obarvila psa NA ZELENO! Lidé ji kritizují.

tiktok.com
Reklama

Blíží se Vánoční čas a lidé se doma krom úklidu věnují také výzdobě nebo cukroví. Trochu jinak to pojala Tiktokerka, jejíž oblíbená postava je Grinch. Ten sice Vánoce ničil, ale proti gustu. Každopádně se nechala touto pohádkou inspirovat a udělala si doma vlastního Grinche. Ptáte se z čeho? Ze svého psa. A nešlo o převlek. Nechala ho v psím salonu nabarvit nazeleno. Vystavuje ho hrdě na TikToku, ale ne všem lidem se její nápad líbí.

Ashley Spielmann se před svátky rozhodla vzít svého knírače do psího salonu. Na tom by nebylo nic divného, kdyby ho nechtěla přetvořit v Grinche. A to rovnou tak, že ho nechala nabarvit nazeleno. Z fotek které sdílela, se rychle stal virál, lidé z toho však moc nadšení nejsou.

@mondaygray #grinchtiktok #puppy #dogsoftiktok #christmas #groomer #thegrinch ♬ You’re a Mean One, Mr. Grinch (From „Dr. Suess‘ the Grinch 2018“) – Starlite Singers

„Proboha, proč tohle lidé dělají?“ ptala se jedna ze sledujících v komentářích. „Tohle by nemělo být dovoleno, chudák malý,“ přidala se jiná. „Někteří lidé by neměli mít zvířata,“ přisadil si další sledující. A podobných reakcí byste našli víc. Na druhou stranu se našli tací, kterým se to líbí a nevadí jim to.

Ashley k tomu uvedla, že pouze chtěla uctít Grinche jakožto nejoblíbenější pohádku svých dětí. „Naše děti milují Grinche. Pouštěli si ho loni skoro každý večer,“ hájí se. „Protože knírači mají přirozeně nabručené výrazy kvůli jejich sestřihu, napadlo mě, že z Rizza udělám Grinche,“ dodala. Asi není nic lepšího, než si nabarvit psa.

@mondaygray Replying to @lorna_melvin_93 ♬ original sound – Ashley Spielmann

V psím salonu ho nabarvili nazeleno a rovnou také do červeného vánočního kabátku. Ashley důrazně říká, že to psovi určitě nebylo nepříjemné. Naopak si prý proces náramně užíval. Z fotek to tak nevypadá, ale třeba zdání klame. „Nepoužili jsme žádný peroxid, barvy na psy jsou naprosto bezpečné,“ ujistila pětinásobná maminka. A hatery si nenechá zkazit vánoční náladu.

Jejím cílem prý bylo vykouzlit lidem úsměv a naladit vánoční atmosféru. Přesto převažovaly negativní komentáře, které ji obvinily z týrání zvířat. Ashley se však upíná na to pozitivní. Kontaktovala ji totiž žena, která podstupuje ozařování a fotky a videa zeleného pejska jí to velmi zpříjemnily.

Jaký máte na barvení psů názor vy? Dejte nám vědět.

Čerpali jsme z super.cz

Reklama