in ,

Zasloužili by si medaili! 10+ lidí a jejich povedené nápady.

reddit.com reddit.com
Reklama

Medaile se udělují za nejlepší výkony ve všech možných oborech. Nejčastěji je to za sportovní úspěchy na různých turnajích, šampionátech a v ligách, ale mohou to být například i vědomostní soutěže, talentové soutěže a podobně. Dnes si však ukážeme výtvory od lidí, kteří by si zasloužili medaili právě za ně, protože jsou jednoduše geniální, o čemž se sami můžete nyní přesvědčit!

1. Telefon jako kečup.

Tento telefon je skvělým nástrojem pro odposlouchávání. Až na ten reproduktor na přední straně, který celkový dojem trochu kazí, ale lépe to asi udělat nešlo.

2. Prkénko z peněz.

U záchodových prkének existuje spoustu možných motivů, nicméně tento vyčnívá. Mince různých hodnot s dolarovou bankovkou uprostřed.

3. Dali byste si?

Tento dort není určen pro slabší povahy. Pokud dostanou kousek, aniž by viděli, jak vypadá, tak je to asi jedno, ale z celého dortu by se někomu mohlo udělat i nevolno!

4. A další podobný.

Stejné pravidlo platí i v tomto případě, ačkoliv obojí jsou super realistické dorty. Tento kousek by určitě ocenil každý kardiolog nebo chirurg ke svým narozeninám.

5. Obyčejné s neobyčejným.

Část této lampy, která svítí, vypadá poměrně běžně, ovšem stojan je obří plameňák a to už rozhodně tak typické není. Navíc za cenu 350 dolarů.

Reklama

6. Co je tady zvláštního?

Na první pohled to možná působí jako běžný nástěnný ornament, nicméně každý kousek je origami, navíc složený z bankovek různých hodnot.

7. Děsivé…

Nejvíce děsivé jsou zde ty zuby, které vypadají jako u člověka, co si je několik let nečistí. Ale jinak to musí být velmi chutná sušenka.

8. Astro-kočka na botě.

Výhodou těchto bot bez tkaniček je tato plocha, která se dá využít například na různé obrázky. V tomto případě se majitel rozhodl, že si tam dá svojí kočku ve skafandru!

9. U kulatého stolu.

Tyto židle mají bezesporu své výhody. Hlavní je určitě ta, že se nemusíte zvedat. 😀 Dále pokud máte rádi pozornost, tak těmito židlemi jí určitě přilákáte spoustu.

10. Obří párkový panáček.

To si takhle jdete po ulici a najednou vidíte obrovský párek včetně rukou a nohou ze špekáčků. 😀 Abstraktnímu sochařství se meze nekladou.

11. Tyto šaty vás chytnou.

A to doslova, protože místo běžného připínání kolem krku zde máme tuto ruku. Hlavně, aby vás při nošení nezačala škrtit.

12. Naskládané košile?

Kdepak, další realistický dort. Tento musel dát opravdu hodně práce, protože podle průřezu to vypadá, že se každá košile udělala zvlášť a až poté se naskládaly na sebe.

 

Který z dnešních nápadů se vám zamlouval nejvíce? Musíme určitě říct, že všechny mají něco do sebe a pokud to tito lidé mají pouze jako koníček, mnozí výrobci by je jistě uvítali na svém oddělení designu!

Čerpali jsme z brightside.me

Reklama