in

“V letadle by měla být větší sedadla!” Vzhled influencerky rozděluje internet na dva tábory!

instagram.com
Reklama

Dámy a pánové, už jste někdy cestovali letadlem? A pokud ano, jednalo se první nebo druhou třídu? Většinou se totiž jedná o připlacení za jakýsi komfort. Nebo jsou sedadla prostě malá, ať už jste v jaké třídě chcete? Jak po dnešku zjistíte, i velikost pozadí zde hraje opravdu velkou roli.

Pokud úplně nechápete náš dnešní úvod ke článku, nezoufejte, brzy pochopíte. V případě dnešního tématu je totiž naprosto normální zažít nával desítek různých otázek. Bohužel s odpověďmi to už bude o něco horší.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený GRACIE BON (@graciebon)

Řeč je to 26leté influencerce Gracie Bon z Panamy, která má opravdu netradiční postavu. Její pozadí je poněkud netradičních rozměrů a cestování pro ni není vždy tak úplně pohodlné. Obzvláště, jedná-li se o létání letadlem.

„Letecké společnosti by měly mít větší sedadla,“ prohlašuje na svém Instagramu influencerka, jejíž problém doslova rozdělil internet na dva tábory. Na videu můžeme vidět, jak má díky svému pozadí problém se nejen pohodlně posadit, ale i připoutat a o jakémsi pohodlí není na místě se vůbec bavit.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený GRACIE BON (@graciebon)

I když modelka trvá na tom, že není její chybou, co jí bylo přírodou dáno do vínku, najdou se tací, kteří s jejím názorem nesouhlasí. “Kupte si dvě sedadla místo jednoho, však si to můžeš dovolit,” ozval se jeden z komentujících “Čí je to chyba? Nikdo tě nenutil podstoupit operaci,” konstatuje druhý.

Pak tu ale máme druhý tábor, kteří se influencerky zastávají. “Souhlasím s tvým názorem. Rozhodně je potřeba, aby byla větší sedadla i pásy, které nebudou mít tak tvrdou přezku,” soucítí s ní fanoušek. “Jediná operace, kterou podstoupila, byla plastika břicha. Její boky jsou přirozeně tak velké,” poznamenává další.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený GRACIE BON (@graciebon)

Tak schválně, kde si myslíte, že je ten problém? Opravdu jsou sedadla v letadle tak malá a nebo má dotyčná zkrátka jen velké pozadí? Neměla by ale cesta být příjemná i pro rozměrnější lidi? Nebojte se nám k tomu říci svůj názor.

Tématem jsme z brightside.me

Reklama