in

Tohle určitě nechtěli! 10+ případů, kdy se výsledek zásadně liší od očekávání.

reddit.com reddit.com
Reklama

Očekávání a realita, to je věčné téma. I když to někdy nevnímáte, je to něco, co prožíváme každý den, protože i když jdeme například do práce, tak podvědomě máme nějaké očekávání, jak to dnes dopadne. Buď se naše předpoklady vyplní a poté jsme většinou spokojení, nebo jsou úplně jiné a v takovém případě jsme buď spokojení ještě více, nebo naopak velmi naštvaní či zklamaní. To, co uvidíte nyní, bude ten druhý případ, protože něco takového autoři fotek rozhodně nechtěli!

1. Dostala jsem to v lite verzi.

Chtěla jsem tohle vymakané tetování lva. To, co mi však udělali, bych si s trochou snahy dokázala udělat i sama doma.

2. Měl to být bazén pro psa.

Ale nikde jsme nenašli poznámku, že je to pro liliputánské psy. V tom by mělo problém si zaplavat i morče, natož pak pes.

3. To má být jako ono?

Těšila jsem se na stylový letní set kraťasů a crop topu. To, co mi došlo, můžu nosit tak maximálně na spaní.

4. Boty na platformě.

Boty na platformě často nosí hlavně dívky a ženy. Tyto sice původně měly být normální, ale jakousi platformu si tam výrobce dodělal.

5. Zlatí výrobci chipsů…

Jestli jste si někdy ztěžovali, že v sáčcích s chipsy je moc vzduchu, pak jste ještě neviděli toto. Podvod na úplně novém levelu.

Reklama

6. Měl jsem si je udělat doma.

Zašel jsem si do jednoho podniku s tím, že si vezmu palačinky s sebou. No, příště si je radši udělám rovnou doma.

7. Jak to mohli zkazit?

Možná se vám zdá, že na tomto jednoduchém dortu není nic, co by se dalo pokazit. To jste ovšem ještě neviděli tento výsledek…

8. Příšery!

Líbili se mi roztomilí králíčci na obalu této sladkosti, tak jsem si jí koupila. Ve skutečnosti to však vypadá dost strašidelně, až se toho skoro bojím.

9. Cože?

Divný pocit, když si utrhnete limetku, rozříznete jí a místo ní je uvnitř grep. Že by to byl nějaký nový druh?

10. Vražedný Pikaču.

Pikaču všichni znají jako malého roztomilého pokémona. Tento se však tváří, jako by se právě chystal někoho zabít a není vůbec roztomilý.

11. Skutečně to tam sedí.

Sice jsem věděla, že je to mozaika, ale přeci jen jsem čekala něco lepšího. Toto vypadá jako fotka, kterou někdo fotil bramborou.

12. Hotovo, napečeno.

Chtěla jsem si upéct lvy podle předlohy na první fotce. Vizuálně se moc nepovedly, tak snad aspoň chutnat budou dobře.

 

Ne vždy se všechno podaří tak, jak jsme to chtěli a čekali. Někdy je to i naše vina, ovšem někdy je to jenom nešťastná shoda náhod. Všechny faily nás však mohou posunout dopředu, včetně těchto!

Čerpali jsme z brightside.me

Reklama