in

Smutný osud modelky. Jak nyní vypadá její tvář po útoku psa?

instagram.com
Reklama

Každý z nás žije ten svůj (ne)spokojený život bez toho, aniž bychom si uvědomovali, že někdy stačí jen pár vteřin k tomu, aby bylo všechno úplně jinak. Během malého okamžiku se totiž může stát něco, co vám může život nejenom celý změnit, ale i naprosto zničit. A pak záleží jen na vás, jak se s tím poperete. O něčem takovém by vám mohla říci své mladá modelka jménem Brooklinn.

7. listopadu 2020 se na Instagramovém profilu mladé modelky Brooklinn Khoury objevil šokující příspěvek: “Slovy napsat to, co vám chci říct, bylo velmi obtížné. Někdy prostě nevíme, proč se nám věci dějí, ale vím, že Bůh má větší plán, jen ho teď ještě nevidím. 3. listopadu mě těžce napadl pitbull, celý horní ret a okraje nosu mám úplně utržené. Je šílené, jak se váš život může tak dramaticky změnit ve zlomku vteřiny. (…)”

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Brooklinn Khoury (@brookhoury)

“Podívám se na sebe a vidím někoho, kdo je vyčerpaný z toho, jak musí vše vysvětlovat společnosti, která je poblázněná dokonalostí. Vidím někoho, kdo se snaží milovat to, co vidí, ale bojí se toho, co vidí,..”  popisuje u své další série fotografií dokumentující neuvěřitelný pokrok po pár operacích.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Brooklinn Khoury (@brookhoury)

Ke scéně jako ze zlého snu došlo u Brooklinn doma, když přišla spolu se svojí malou sestřenicí a jejím psem z procházky. Pitbull jménem Diesel se z nenadání vrhnul na mladou ženu a připravil ji tak o celý horní ret, přičemž poškodil i spodní část nosu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Brooklinn Khoury (@brookhoury)

Nyní to je něco mále přes 2 roky, co k tomuto hrozivému incidentu došlo a mladá Brooklinn má za sebou již více než 6 operací a plastik. Tou poslední, ke které došlo v polovině měsíce únor tohoto roku, byla modelace rtů. “Včerejší operace dopadla opravdu dobře! Můj chirurg dokázal splnit to, co jsem si přála. (…) Právě teď jsem hodně oteklá, ale jakmile otok klesne, bude to vypadat úžasně. Díky bohu,” vysvětlila.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Brooklinn Khoury (@brookhoury)

I když víme, že si krásná dívka musela a i stále musí procházet doslova peklem a jednou operací za druhou, z jejího profilu na Instagramu cítíme tak neskutečnou dávku odvahy, odhodlání a chuti do života, až je to odzbrojující! Přejeme jí proto ještě více pozitivní nálady a energie a věříme, že jednou opět dosáhne takového vzhledu, se kterým bude spokojena. 

A co na její smutný osud říkáte vy? Dokázali byste si představit, že by se vám stalo, něco podobného? Co byste dělali?

Tématem jsme se inspirovali na lajk.iprima.cz

Reklama