in

Recept na zvýšení libida? Tento pár má jasno, v posteli jsou i několik hodin!

instagram.com
Reklama

Bella Mantovani a Vagner O Fera jsou manželé. Co je na nich zvláštního? Prosluli tím, že se všemi sdílí dosti peprné detaily svého intimního života. A že jsou hodně za hranou toho, co by sdílel běžný člověk. Svou popularitu si zajistili na sociálních sítích a rozhodli se potěšit fanoušky. Zveřejnili recept na to, jak pozvednout libido. Zkusíte to také?

Sami manželé tento nápoj nazývají doslova magickým lektvarem. Je to jejich nápoj vášně. A co na něj potřebujete? Sklenici vody, zralé jablko, tři kousky celé skořice a sedm hřebíčků. Vše musí projít varem, jablkem pak můžete dozdobit třeba jahodovou zmrzlinu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Millena macedo (@bellamantovani_)

Na svůj recept polyamorní pár nedá dopustit. Pomáhá jim zvýšit libido a díky tomu mají sex 4 – 5 krát týdně. A nemyslí jen deset minut a dost, ale tvrdí, že průměrný styk jim trvá tak hodinu nebo dvě. A to už by stálo za vyzkoušení ne?

„Náš rekord je 2 hodiny a 40 minut,“ pochlubil se Brazilec. „Ale stejně ho chci pokořit. Chci být s Bellou v posteli 4 hodiny,“ dodal.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Millena macedo (@bellamantovani_)

Tento na sociálních sítích velmi sledovaný pár (Bella má 156 tisíc sledujících) prý mimo postel nijak nesportuje. Ale díky pravidelnému a dlouhému styku se jim daří úspěšně hubnout. Bella díky postelovým hrátkám během tří týdnů shodila kilo a oběma se pak v noci lépe spí.

Podle tohoto páru je intimita v manželství klíčová a partneři by měli dát průchod své fantazii. Cesta ke spokojenému vztahu je prý v tom, že si oba vzájemně plní své potřeby a přání. Nic víc v tom není.

Co myslíte? Mají pravdu nebo je potřeba ještě něco navíc?

Čerpali jsme z super.cz

Reklama