in

Práce s dětmi ho naplňuje! I po konci kouzelné školky Michal Nesvadba dále baví děti skrze sociální sítě.

instagram.com
Reklama

Michal Nesvadba byl hlavní tváří spolu s maňásky Fanynkou a Františkem pořadu Kouzelná školka. Po 23 letech se však rozhodl ukončit své působení v pořadu, aby se mohl věnovat něčemu jinému. Pracovat s dětmi ale nepřestane a veřejnosti sdělil, že plánuje i nadále tvořit workshopy a různé akce, na které se bude moci kdokoliv přihlásit. Michalovi přejeme hodně štěstí a spolu s fanoušky mu děkujeme za všechno, co dělal a dělá.

Jeden z největších legend České televize – Michal Nesvadba, bavil děti napříč několika generacemi, přičemž si ho pamatují i dnešní dvacátníci. Pořad Kouzelná školka, ve kterém figuroval, se zapsal do paměti nespočtu Čechům tím, že spoustu let bavil především to nejmenší publikum. Ačkoliv tento pořad po 23 letech definitivně opustil, na svých sociálních sítích stále baví fanoušky svými znamenitými nápady a vynálezy.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Michal Nesvadba (@michalnes)

Jeho Instagramový profil sleduje bezmála 100 tisíc lidí a ačkoliv je mu krásných 66 let, je zde i na ostatních sociálních sítích velice aktivní. “Jste idol mého dětství. Díky Vám jsem prožil nádherné dětství, děkuji! Děkujeme za vaši celoživotní tvorbu, jste pro nás legendou,” píší mu nadšení fanoušci pod jeho příspěvky na Instagramu. Jeho chloubou je samozřejmě také TikTok, na kterém do dnešního dne nabíral necelých 110 tisíc fanoušků, přičemž jeho videa mají statisícové zhlédnutí.

Jeho nejnovějším projektem, který prohlásil ve svých videích, bude jeho nadcházející několikadílný seriál, přičemž fanoušci jsou z této informace nadšení. V seriálu ukáže některé ze svých výrobků a také nápady, které má do budoucna. “Michale, moc mě to mrzí. Nejsem cílovka, už bych mohla být spíš rodič, ale chtěla bych vám říct, že moc děkuji za dětství obohacené Kouzelnou školkou ve všem provedení. Do teď si pamatuji, jak jsem se na každé vysílání těšila. Byl jste super, díky! Váš seriál budu zajisté doporučovat!” vyjadřují další fanoušci Michalovi neskutečnou podporu. Ačkoliv skončilo jeho vystupování v Kouzelné školce, pracovat s dětmi nepřestává a prohlásil, že worskhopy či jiné podobné akce dělat stále bude.

Reklama