in

Nepovedená žádost o ruku v Clashi má pokračování! Dal se Bukys opravdu dohromady s Lauberovou?

Instagram.com
Reklama

Žádost o ruku, která proběhla na posledním galavečeru Clash of the Stars má v současné době pokračování. Ačkoliv Bukys popřel veškeré obvinění, které vůči němu padlo ohledně údajného podvádění s kontroverzní účastnicí Clash of the Stars 7, Nikolou Lauberovou, momentálně to vypadá úplně jinak. Točí spolu videa na Instagram a chodí spolu na nejrůznější akce. Jak to tedy doopravdy bylo?

Nedávno jsme psali o bizardní situaci, která se stala na nedávném galavečeru Clash of the Stars 8. Hlavním aktérem situace byl kontroverzní bojovník Lukáš Bukovaz, který na sociálních sítích vystupuje pod přezdívkou Bukys. Scéna, kterou předvedl v ringu při žádosti o ruku se svoji přítelkyní obletěla tak nějak celý svět, jelikož odmítnutí bylo ještě drtivější, než jeho porážka v zápasu. Jeho přítelkyně Terka celému internetu sdělila, že ji měl údajně podvést s další kontroverzní účastnicí v Clashi, Nikolou Lauberovou. Následně ji vyzvala na zápas v Clashi, co se však stalo potom pochopí jen málokdo.

S Bukysem má Nikola společné téma, jelikož oba točí (nebo točili) videa pro dospělé. Ačkoliv Bukys natočil pouze jeden snímek a to se svoji bývalou přítelkyní, nikdy by to prý už neudělal. “Bylo to poprvé a naposledy, už bych to nikdy neudělal. Říkal jsem si, že všechno v životě se má zkusit, a tak jsem do toho šel. Hlavně však kvůli penězům,” řekl Bukys pro místní média. Jeho následující kroky v “propagaci” jeho osoby však nikomu nedávají smysl. Lidé v současné době spekulují, zdali se tito dva účastníci Clashe nakonec nedali dohromady, protože spolu natáčí velice bizardní videa.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Lukáš Bukovaz (@bukyyyss)

Tak jsme si říkali, že co není, může být, ať má důvod tvrdit, že jí podvádíš, co říkáš?” tvrdí Lauberová ve videu na Instagramu. K žádnému podvádění ze strany Bukyse prý dojít nemělo, v současné době už to však potvrdil nelze, jelikož spolu natáčí jedno video za druhým. “Celá tato scénka je pouze vymyšlená sra*ka, aby měla ta jeho přítelkyně taky zápas a mohla vydělávat peníze,” tvrdí naštvaní fanoušci. Platforma X byla v jednu chvíli zahlcena videem, ve kterém byl v ringu odmítnut při žádosti o ruku a Bukyse často označují za “profesionálního bojovníka” na zahraničních stránkách, čímž rozhodně není.

Reklama