in

Měli si to lépe rozmyslet! 10+ lidí a jejich nepovedená tetování.

imgur.com
Reklama

Jako malé děti jsme si často dávali “tetování”, která se nacházela například pod víčky od jogurtů a která se během pár dní smyla. Pokud si však v pozdějším věku chcete dát již klasické tetování, měli byste mít na mysli, že takové tetování již vydrží nastálo a měli byste být opatrní s jeho výběrem. Rozhodně se nedoporučuje si například vytetovat jméno někoho, s kým jste teprve krátkou dobu ve vztahu, protože později toho můžete litovat. Dalším faktorem může být i výběr salónu, protože někde to zkrátka tak dobře neumí. Pojďme se nyní na několik takových vtipně nepovedených kousků podívat!

1. Mám spoustu otázek.

Tento kluk dnes vešel do tatérského salonu mého kamaráda. A já se ptám, co to sakra má na tváři? Nejspíš to byl pokus o maskování ve stylu afrických kmenů, který se ale hrubě nepovedl.

So this kid walked into my friends tattoo shop…

2. Rodinná tradice.

Tento muž si nechal vytetovat knírek. Dokonce místo klasického kníru zvolil takový, který je upravený ve stylu nápisu “rodinná tradice”.

3. Chudák Marilyn…

Kdyby to viděla Marilyn Monroe, tak by se nejspíš zhrozila z toho, kdo jí takto zmršil. A nebo to ví, ale musí se v hrobě obracet…

Nailed it

4. Normální vs. hororová verze.

V minulosti již bylo natečeno několik filmů a seriálů, u nichž byla jejich normální verze předělána do verze hororové. V tomto případě se však jedná o hororovou předělávku této dívky.

5. Něco mi tam chybí.

Myslel jsem si, že když si nechám takto vytetovat jízdní kolo, moje prsa dostatečně nahradí kola. Možná si je však ještě nechám dodělat.

Reklama

6. Kdyby to jen viděl.

Když jsme u Marilyn Monroe říkali, že je to nepovedený portrét, v tomto případě u Freddieho Mercuryho je to snad ještě horší, toto je vyloženě paskvil.

7. Co jsem chtěl vs. co jsem dostal.

Chtěl jsem vytetovat krásnou malbu vlka, dostal jsem takovou osekanou verzi. Ale ten nos – doufám, že tím tatér nechtěl naznačit, co si o mně myslí…

8. Udělali ze mě Afroameričanku.

Chtěla jsem si nechat vytetovat svojí podobiznu. Nahoře máte fotku pro porovnání, každopádně si myslím, že mi lehce přibarvili pleť do černa.

9. Snoop Dogg z Wishe.

Někdo takový by zřejmě dorazil, pokud byste si na Wishi objednali koncert Snoop Dogga za pár korun, ale asi byste nemohli očekávat ani nic jiného.

10. Vždy tě bude sledovat.

Tato žena má na sobě spoustu tetování, mezi nimi ale asi vede oko, které je vytetované na vlasech. Ale aspoň uvidí i za sebe.

11. Je tím problém vyřešen?

Jste plešatí a chcete s tím něco udělat? můžete si, stejně jako tento muž, nechat své vlasy vytetovat! Těžko říct, jestli je to nejlepší řešení, ale pokud se mu to líbí, tak proč ne.

12. Pro fanoušky Spongeboba.

Pokud máte rádi Spongeboba, můžete si nechat vytetovat Sépiáka, navíc s použitím jednoho vašeho oka. Jak to ale vypadá, když mrká?

 

Nejspíš si opravdu měli lépe rozmyslet, co si nechají vytetovat, nebo kde si to nechají udělat. Tyto pokusy skutečně asi nedopadly tak, jak si představovali, horší však je, že oprava na něco vzhlednějšího je v těchto případech poměrně těžká, někdy až nemožná.

Čerpali jsme z brightside.me

Reklama