in

Měla by se takto matka chovat k dítěti? Internetem otřásl příběh matky z Čech.

pixabay.com
Reklama

Možná jste již zaznamenali případ, který v poslední době otřásl českým internetem. Matka Stefanie T. se totiž v přímém přenosu velmi nevhodně chovala ke svému tříletému synovi. Během chvíle bylo video smazáno. Aktivní tiktokeři si ale pořídili záznamy a začali vzniklou situaci řešit.

Někteří sledující se domnívají, že matka dítě týrá jak psychicky, tak fyzicky.

@enynka1999Tohle me vzdy dokaze nastvat, ja dostavam bidu jaka jsem spatna kdyz si vysilam vecer v 11 kdy mala spi s tohle je Matka? Tohle je normalni? Tolik milujicich lidi nemuze mit deti a tenhle odpad jo. Je mi to moc lito a doufám, že malej dostane LÁSKU. A ty se zamysli, sprostá, hloupá a naprsoto odporná.♬ původní zvuk – 🦋 Annie v Mazdě 🚘

Celým internetem se šíří video, kde matka naprosto ignoruje pláč a prosby svého dítěte. “Tak si to běžte vychovávat! Běžte si vychovávat takové debilní dítě! Protože já se mu věnuju celý den a on prostě ze mě tady musí udělat nejhorší mámu na světě. Velice Samuelku děkuju, teď musím lidem vysvětlovat, proč se předvádíš. Fakt děkuju! Teď jsi tady ukázal lidem, že jsi opravdu postižený dítě.” Takovým způsobem se Stefanie chovala ke svému chlapci během živého vysílání.

@annan3um2 Odpovědět uživateli @Karolína Lapaciková Doufám, že jsem na nic nezapomněla, kdyby jste měl kdokoliv nějaké dotazy, ráda je zodpovím🙏🏻 Ideální řešení týhle situace za mě je, že prarodiče nebudou pouštět jejich dceru k dětem bez dozoru a nenechají jí u sebe bydlet. #sebertesteffideti #steffitreitlova #annan3um #matkymatkam #momtok #foryou #fyp #foryoupage ♬ původní zvuk – A.

Situací se začalo zabývat mnoho influencerů i médií. Jedním z nich byla i Anička vystupující jako annan3um2 . Aničce se díky kamarádce podařilo Stefanii T. nahlásit na příslušné úřady, aby se začala situace s malým chlapečkem řešit. Stefanie začala Aničky vide nahlašovat za šikanu a tak byla nakonec smazána. Anička se také spojila s rodinnými příslušníky Stefanie a dozvěděla se, že matka nemá děti v péči, protože není schopna se o ně postarat. Má velké psychické problémy a tak má děti v péči její matka (babička dětí). Nicméně všichni žijí v jedné domácnosti, takže Stefanie má k dětem přístup každý den.

@veronikadobiasTohle není matka ale Zruda… a ty jeslí to vidíš Stefí Taitlová nechápu jak se takto můžeš chovat ke svým malým nebohým dětem krávo😡 Doufám že budou brzy dětičky v milující rodině plné lásky a ne nenávisti a bití jako u Tebe!! chce se mi z tebe blet fuj na tebe 😡 jo a nahlásit videjako jako šikanu bravo… jen kdo je šikanováný jsou tvoje ubohé děti a ne ty 😡♬ původní zvuk – veronikadobias

OSPOD již několikrát navštívil tuto rodinu, kde neshledal žádné pochybení. Děti vyrůstají v čisté domácnosti, mají co jíst, mají oblečení a tak nikdo nic dál neřešil. Na živém streamu bylo jasné, že chování matky vůči chlapci je velmi hrubé, ponižující a násilnické. V jedné části videa matka odchází se slovy “ale on to fakt přehání”. Následně jsou slyšet rány a hysterický pláč malého chlapce. Dle výpovědi Aničky má chlapec momentálně covid a v 11h večer chtěl pouze společnost své matky. Ta se ale chtěla věnovat živému vysílání. Proč v tuto hodinu chlapec nespal není známo.

@stefiprincess11♬ Criminal – Britney Spears

Po rozšíření videa na sociálních sítích matka údajně od rodičů utekla. Rodiče odhlásili děti ze školky na 14 dní a odjeli s nimi neznámo kam. Pro malé děti pravděpodobně nejlepší řešení. Že to nemají matky na mateřské jednoduché, je velmi známá věc. Nicméně děti jsou ti, kteří se nemohou bránit a je velmi smutné, že ani OSPOD, který by měl v takových situacích zasáhnout a práva dětí ochránit nefunguje úplně správně.

Reklama