in

Lindsay lohan: Jak to s ní teď je? Minulost už neřeší, bude z ní maminka!

instagram.com instagram.com
Reklama

Nyní šestatřicetiletá Lindsay Lohan bývala dětskou hvězdou mnoha filmů. Nabídky na práci se jí jen hrnuly a málokterý film kde hrála neuspěl. Sláva si ale jak známo vybírá svou daň a ani Lindsay se tomuto nevyhnula. Obrážela divoké večírky, alkohol ani drogy jí nebyly cizí. Dostala se několikrát do střetu se zákonem a psaly o ní všechny bulváry. Dnes už však svou minulosti neřeší a připavuje se na novou roli – bude maminkou.

Lindsay Lohan si svou slibnou kariéru začala budovat už od malička. Snad první film s ní, kde si zahrála rovnou dvojroli dvojčat a kde byla výborná, byl Past na rodiče. Úspěšně pokračovala i jako náctiletá. S tím však přišla větší svoboda a víc volnosti. A toho herečka využila. Tlak na ni byl tak velký, že ho ze sebe setřásala na večírcích. Pomáhaly ji s tím drogy a alkohol.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Lindsay Lohan (@lindsaylohan)

Brzy se tak všichni víc než o její herecký talent zajímali o to, jaký skandál nebo trapas se jí povede příště. A bulvár byl nadšený, protože zaručeně plnila titulní stránky. Poprvé ji policie zatkla poté, co opilá a pod vlivem kokainu usedla za volant. Po krádeži v klenotnictví jí čekalo 4 měsíční vězení.

Její úlety a skandály pokračovaly i v roce 2012, kdy se dostala do potyčky v jednom klubu. A jelikož se zřejmě nepoučila, tak znovu usedla za volant pod vlivem a srazila chodce. Naštěstí to přežil. Zdálo se, že je Lindsay ve svých problémech hluboko zakořeněná a nic jí už nepomůže. Ale světe, div se. Nakonec se jí to skutečně povedlo.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Lindsay Lohan (@lindsaylohan)

Vzhledem k její pověsti, s ní filmoví tvůrci však dál nechtěli spolupracovat a jí došlo, že její kariéra upadá a dál už takto žít nechce. I přesto, že se uklidnila, ji však její minulost pronásledovala dál. Rozhodla se vzít život do svých rukou a dostat se zpátky na výsluní úplně sama.

„Nechci působit jako mučedník, ale všechno je to minulost. Ptám se lidí, jestli si uvědomují, kolik už je to let, co jsem naposledy něco provedla. V rámci veřejně prospěšných prací jsem pracovala v márnici, bylo to strašné, ale vzešla jsem z toho silnější a hlavně potrestaná. Už toho bylo dost, nechci o minulosti mluvit,“ řekla Lindsay Lohan v magazínu Variety.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Lindsay Lohan (@lindsaylohan)

„Když jsem byla sledovaná já, v podstatě neexistovalo nic jiného než bulvár. Nebyly sociální sítě, nebyl Instagram, kde lidé mohou navigovat svůj příběh vlastním směrem a kde mají vlastní hlas. Jsem si jistá tím, že časy se změnily.“ Okomentovala herečka to, že dnešní děti mají úplně jiné možnosti.

V březnu herečka oznámila, že s manželem Baderem Shammasem čeká miminko. Připravuje se tak na největší roli ve svém životě. Zároveň ale nechce stopnout svou znova rozjetou kariéru. Poprvé od oznámení těhotenství se také pochlubila rostoucím těhotenským bříškem. Pohlaví očekávaného miminka zatím neprozradila. Přejeme hlavně zdraví!

Čerpali jsme z iprima.cz

Reklama