in

Jako by se podívali do ZRCADLA! 11 celebrit a jejich DĚTI, které jsou téměř identicky STEJNÉ.

instagram.com
Reklama

Dobře vypadající děti jsou prý ve škole daleko lepší než ty, kteří jsou vzhledově průměrní či podprůměrní. Pokud tomu tak je, tak děti, které mají celebrity za rodiče, nebudou v životě nic jiného než jen úspěšní. Což, jak se můžete sami podívat, je více nežli pravděpodobné. A pro nás to má i jednu zásadní výhodu a to, že se nemusíme bát případného skutečného úmrtí našeho oblíbence v seriálu či filmu, protože i kdyby k tomu došlo, vždy za něj bude dokonalá a téměř identická náhrada. 😀 

1. Milla Jovovich a 12letá dcera Ever Gabo.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Milla Jovovich (@millajovovich)

2. Julianne Moore a dcera Liv Freundlich.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Julianne Moore (@juliannemoore)

3. Scout laRue Willis se svou matkou Demi Moore.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Demi Moore (@demimoore)

4. Will Smith a jeho syn Jaden.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Will Smith (@willsmith)

5. Bette Midler a dcera Sophie Von Haselberg.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Bette Midler (@bettemidler)

Reklama

6. Mark Consuelos a jeho syn Michael, který hrál jeho samotného zamlada v seriálu Riverdale.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Mark Consuelos (@instasuelos)

7. Steven Tyler a nejmladší dcera Chelsea.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Steven Tyler (@iamstevent)

8. James a Jack Marsden.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený James Marsden (@james_marsden)

9. Gwyneth Paltrow a její dcera Apple Blythe Alison Martin.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Gwyneth Paltrow (@gwynethpaltrow)

10. Jackie O a její vlastní mini vydání.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jackie O (@jackieo_official)

11. John a Miles Legend.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený John Legend (@johnlegend)

Ti si jsou ale podobní, že? V některých případech opravdu nepadlo jablko daleko od stromu jak se říká. A co na to říkáte vy? Vidíte tam i vy tu podobu? 

Čerpali jsme z brightside.me

Reklama