in

Geny se NEZAPŘOU! Top 10 celebrit a jejich SOUROZENCI.

instagram.com
Reklama

Jak vypadají tyto známé osobnosti, ví asi každý. Co už ví ovšem podstatně méně lidí je, jak vypadají jejich bratři a sestry. I fotky se sourozenci však lze najít na Instagramu či jiných sociálních sítích a proto se dnes na ně podíváme! Někdy jsou si opravdu podobní.

1. Penelope a Monica Cruz

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Penélope Cruz (@penelopecruzoficial)

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Mónica Cruz (@monicacruz)

2. Dakota a Elle Fanning

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Dakota Fanning (@dakotafanning)

3. Chris a Liam Hemsworth

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Chris Hemsworth (@chrishemsworth)

4. Vanessa a Stella Hudgens

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Stella (@stellahudgens)

5. Maggie a Jake Gyllenhaal

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Maggie Gyllenhaal (@mgyllenhaal)

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jake Gyllenhaal (@jakegyllenhaal)

Reklama

6. Jessica a Ashlee Simpson

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Ashlee Simpson Ross (@ashleesimpsonross)

7. Haley Joel a Emily Osment

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Haley Joel Osment (@hjosment)

8. Presley a Kaia Gerber

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Presley Gerber (@presleygerber)

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Kaia (@kaiagerber)

9. Macaulay a Kieran Culkin

10. Mamie a Grace Gummer

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Mamie Gummer (@mamiegummer)

Čerpali jsme z adme.media

Reklama