in ,

Chtěli si to udělat netradiční! 10+ lidí a jejich bydlení.

reddit.com reddit.com
Reklama

Když si zařizujeme byt či dům, tak chceme, aby se nám prostory líbily co nejvíce a abychom se zde cítili dobře a vždy se sem rádi vraceli. Obchody s nábytkem, jako je například IKEA či XXXLutz nabízejí nespočet různých kusů nábytku a většinou si můžete vybrat i z různých předem sestavených setů. Najdou se ale i tací, kteří rádi vybočí z davu a svoje bydlení si zařídí vlastním vytříbeným stylem. Na několik takových případů se nyní pojďme podívat!

1. Když chcete bydlet na hradě.

Postavit si hrad v dnešní době by asi bylo dost drahé. Tento člověk to však vyřešil po svém a vybudoval si malý přístavek, co vypadá jako hrad.

2. Pro milovníky spirál.

Z většiny je to poměrně normální zábradlí, ale z toho konce by se jednomu až zamotala hlava. Opravdu to vypadá jako šnek.

3. Lovec dinosaurů.

Myslivci si rádi dávají na zdi své ulovené trofeje. Tento člověk však zřejmě rád loví dinosaury, protože zde má hlavu Triceratopse.

4. Potřebné spodní prádlo.

Tomuto malému křesílku nejspíš byla zima, tak se jeho majitel rozhodl, že mu dá svoje starší spodní prádlo. Snad je spokojený.

5. Co to je za hybrid?

Tato zvláštní věc je něco mezi stíhačkou a koněm. Aneb když se chcete projet na koni, ale ten živý vám přijde moc pomalý.

Reklama

6. Zvláštní dvojitá socha.

Tato socha se skládá z vrchní části těla a oddělených rukou. Když se navíc podíváte dobře, vlasy vypadají dost realisticky, možná i jsou reálné.

7. Nohy a ruce v jednom.

Podstavcům u stolu se také říká nohy. Zde je to však pojato opravdu doslovně, navíc na vrchní části, která drží plochu jsou ruce.

8. Gauč ze starých džínů.

Pokud máte doma několik starých džínů, které již nenosíte, můžete si takto vytunit svůj gauč. Určitě tím zaujmete nejednu návštěvu.

9. Vypadají dost živě.

Tyto židle vypadají úplně jako živé. Ještě by to chtělo, aby se jim doplnila nějaká opěrka, co by vypadala jako lidská hlava, a bylo by to kompletní.

10. Děti to určitě ocení.

Je tohle skříňka v dětském pokoji? Ne, pouze jsme si takto vytunili naší ledničku. Nicméně dětem se to stoprocentně bude líbit.

11. Netradiční transformace.

Můj strejda se rozhodl vzít starý kuchyňský mlýnek, rozdělat ho a vyrobit z něj lampu. Myslím, že se mu to dost povedlo!

12. Otrhané křeslo?

Toto křeslo vypadá jako pořádně otrhané, když se však pozorně podíváte, tak zjistíte, že je ušité z desítek modelů bot Adidas Yeezy.

 

Chtěli byste některý z těchto nábytků či jiných doplňků i u sebe doma, nebo raději dáte přednost těm běžným? Je fakt, že některé, ačkoliv jsou zvláštní, tak vypadají i docela dobře a některý interiér tak mohou dost dobře vylepšit.

Čerpali jsme z brightside.me

Reklama