in

Červené vlajky ve vztahu? Na tyto si dávejte pozor!

tiktok.com
Reklama

Dámy a pánové, věděli jste, že existuje někdo jako expert na seznamování? My známe jen specialisty na lidské vztahy obecně, ale že je potřeba radit už při prvním kontaktu, jsme vážně nevěděli. Poroto pokud jste na tom stejně jako my, možná vás překvapí našich dnešních 5 aspektů, na které si máte u nového partnera dávat pozor. Chcete je vědět?

Určitě jste už někdy slyšeli o takzvaných Red flags nebo-li červených vlajkách, které se týkají chování člověka. Jde tu v podstatě o to, že pokud u někoho zpozorujete určité známky chování, měli byste zbystřit. Samozřejmě se to ale netýká jen dnů, kdy má člověk špatnou náladu. Jde tu o takové rysy v chování, které nejsou ničím ovlivněny.

A máme tu právě expertku (@magnetizeyourman) na seznamování, která ve svých videích na TikToku popisuje, jakým pěti červeným vlajkám konkrétně u mužů se vyplatí věnovat a rozhodně je neignorovat.

Hned v prvním klipu například vysvětluje jeden velmi matoucí rys chování a to, když je na vás muž až příliš hodný. Ano, i když je hezké, když je na vás někdo milý, žena se domnívá, že to může být past. Tvrdí, že pokud vám někdo neustále věnuje veškerou svou lásku, pozornost a komplimenty, může to vést k určité zášti, pokud na oplátku nedostanou to, co ctějí.

@magnetizeyourman One Relationship Red Flag In A Man You Should Never Ignore #datingtips #relationshipadvice #howmendrive #howmenthink #dating101 #relatable ♬ original sound – Magnetize Your Man

V druhém videu popisuje červenou vlajku týkající se emocionálních výkyvů. I když je sice běžné svoji náladu měnit, extrémní výkyvy rozhodně v pořádku nejsou. Pokud tak na vás v jedné minutě muž křičí a ve druhé by vás nejraději celou zlíbal, mějte se na pozoru. Podvědomě se nebudete vůbec cítit v bezpečí a bude to mít na vaše tělo neblahý dopad.

@magnetizeyourman One Relationship Red Flag You Should Never Ignore #neverignore #redflags #relationshipredflags🚩🚩 #relationshipredflags #datingadvice ♬ original sound – Magnetize Your Man

Třetí červená vlajka se týká nerespektování osobních hranic, které můžeme vidět například u narcismu. V podstatě tu tak jde o to, že pokud partnera o něco požádáte, aby to nedělal a on to i tak udělá, jsou narušovány vědomě  vaše hranice, které jste přitom jasně stanovila.

@magnetizeyourman One Relationship Red Flag You Should Never Ignore #ignore #redflags #datingadvice #dating101 #howmenthink ♬ original sound – Magnetize Your Man

Jako předposlední tu pak máme „stonewalling“, což je termín definující odmítnutí komunikace ve vztahu. Zde, i když byste měli o svých pocitech a problémech mluvit otevřeně a bez obav, tu dochází k problému, že muž buď zcela odmítá naslouchat nebo na vaše trápení vůbec nic neřekne. A není nic horšího ve vztahu, než nezájem.

@magnetizeyourman One Relationship Red Flag You Should Never Ignore #neverignore #datingadvice #relationshipadvice #howmenthink #dating101 ♬ original sound – Magnetize Your Man

Jako poslední pátou červenou vlajkou na kterou si u chlapů dávat pozor, je sarkasmus. Ten je velmi častým problémem ve vztahu a je tak jeho nejčastějším zabijákem. Ano, na humoru není nic špatného, ale pokud váš partner velmi snadno a rychle dokáže na váš účet pálit blahosklonné poznámky, má to jisté spojení s tím, jak na vás doopravdy nahlíží a co mu vadí. Navíc to má co dělat s emocionální nedostupností, kdy si dotyčný raději dělá ze všeho srandu, než aby mluvit vážně.

@magnetizeyourman One Relationship Red Flag In A Man You Should Never Ignore #redflag #relationships #dating101 #howmenfallinlove #datingcoach ♬ original sound – Magnetize Your Man

Tak co na dnešní zjištění říkáte? Souhlasíte s expertkou na seznamování nebo si myslíte, že se v něčem mílí? Jelikož jsou lidské vztahy něčím pro nás velmi složitým, uvážení necháme vás.

Tématem jsme se inspirovali na ladbible.com

Reklama