in

10+ lidí, kteří se podělili o momenty, kdy byli opravdu šťastní!

reddit.com reddit.com
Reklama

Co si představíte, když se řekne slovo “štěstí?” Každý z vás ho nejspíš vnímá trochu jinak. Někteří lidé si představí okamžiky, které tráví se svojí rodinou či přímo se svými dětmi, jiní si zase vybaví momenty, které tráví se svými domácími mazlíčky. Samozřejmě toho může být daleko víc, to ostatně uvidíte na následujících fotografiích, kdy lidé sdíleli své šťastné momenty a které i vás zahřejí u srdce.

1. Hráli se mnou na schovku.

Dnes ráno jsem nemohla najít svého syna a štěně. Nakonec jsem je našla ve spodním patře na této “posteli” z polštářů a peřin, kterou můj syn vyrobil, sladké.

2. Moje nejoblíbenější vzpomínka.

Toto je má nejoblíbenější vzpomínková fotka. Jsem na ní já se svojí čerstvě narozenou sestřičkou. Už tehdy jsem věděl, že jí budu mít rád.

3. Já a můj syn.

Ano, samozřejmě se nejedná o našeho biologického syna, ale o černouška, kterého jsme si adoptovali. Má ale dost velkou ruku!

4. Když ho poprvé potkala.

Moment, kdy se moje sestřenice poprvé setkala s mým dítětem. Vypadá to, že si budou rozumět!

5. Úsměv prosím.

Naše novorozeně se takto usmívá výhradně, když prdí 😀 Ale tak co, je potřeba to brát všechno pozitivně.

Reklama

6. Asi to potřeboval.

Můj synovec najednou začal rychle utíkat. O chvilku později jsem ho takto našel s naším psem, nejspíš se s ním zkrátka potřeboval pomazlit.

7. Dlouho očekávaný okamžik.

Okamžik před tím, než jsem požádal svojí přítelkyni o ruku na její oblíbené pláži. Ve chvíli pořizování fotky ještě nic nevěděla.

8. Mládí a stáří na jedné fotce.

Můj měsíc starý sen se poprvé setkal se svojí prababičkou. Oba jsou z toho šťastní, on dokonce samým štěstím usnul.

9. Měli jsme na to jen chvilku.

Malý ptáček přiletěl k mému kamarádovi přímo do rukou. Byla jen chvíle na to vyfotit fotku, než zase uletěl, ale stihli jsme to.

10. Celý život spolu.

Můj 96 let starý děda a 92 let stará babička slaví své 75. výročí svatby. Dá se tedy říct, že téměř celý život prožili spolu.

11. Spadl ke mně komínem.

Myslíte si, že komínem leze jen Santa Claus? Kdepak, toto mládě havrana ke mně spadlo komínem a v ten moment jsme se stali nejlepšími kámoši!

12. Nejlepší momentka!

Je teprve začátek roku 2023, ale už nyní si myslím, že tohle bude za celý rok nejlepší momentka našeho psa, co se mi povedla.

 

Ke štěstí někdy stačí opravdu málo. Chvilky strávené s vašimi blízkými, radostné chvilky s vašimi dětmi nebo úsměvné momenty s mazlíčky, to má někdy větší cenu, než si v tu chvíli myslíme.

Čerpali jsme z brightside.me

Reklama