in ,

ZAJÍMAVÉ a VTIPNÉ, ale zároveň DĚSIVÉ! 10+ lidí a jejich ÚLOVKY.

reddit.com reddit.com
Reklama

Paranormální aktivity fascinují lidstvo odjakživa. Jsou na jednu stranu děsivé, na druhou stranu však velmi zajímavé. Často se stává například to, když se někomu po smrti blízké osoby začnou dít zvláštní věci, přičemž většina lidí to přisuzuje právě smrti blízké osoby a myslí si, že jsou to jakési pozdravy či varování od mrtvého ze záhrobí. Dávalo by to smysl, na druhou stranu racionální vysvětlení na základě vědy o těchto aktivitách stále nemáme a kdoví, jestli vůbec někdy mít budeme. Nyní se však podíváme na fotky, které ale mají společnou vlastnost s paranormálními aktivitami – jsou zajímavé, občas i trochu vtipné, ale zároveň děsivé a je možné, že se u nich budete cítit lehce úzkostlivě!

1. Super schopnost naší kočky.

Naše kočka má zvláštní schopnost. Občas se stane, že se probudím v noci a ona si takhle sedí na skříňce! Kdoví, kdo jí to naučil.

2. Poslední před sebevraždou.

Pacient psychiatrické léčebny trpící schizofrenií, rád maloval a kreslil. Toto je jeho poslední kresba před tím, než spáchal sebevraždu. Nejspíš se tím snažil něco říct, je to každopádně smutné.

3. Batát, se kterým si plácneš.

Tento batát ve tvaru ruky se povedl. Na jednu stranu je až škoda ho sníst, nejspíš by se však zkazil. Před přípravou si s ním však můžete plácnout.

4. Výhled od mojí babičky.

Babička má doma slunečnou místnost, ze které je super výhled po okolí, každopádně tentokrát to úplně nevyšlo, takže můžeme maximálně koukat na bouři.

5. Když opravdu nesnášíš lidi…

Tak co, introverti, kdo z vás by bral život v tomto majáku na skále u pobřeží Islandu? Akorát přístupová cesta k němu bude asi docela na prd.

Reklama

6. Měl jsem asi návštěvu.

Pracoval jsem sám v opuštěném suterénu. Stopy uprostřed jsou moje, ale čí jsou sakra ty stopy od bosých chodidel na pravé straně??

7. Tam musí žít hodně lidí co?

No, pravdou je, že se jedná o město duchů v Číně a v žádném z těchto mrakodrapů nenajdete ani živáčka. Maximálně možná tak nějakého ducha.

8. Nejvyšší v Africe.

Tento mrakodrap v Johannesburgu je nejvyšší na celém Africkém kontinentě. Nebáli byste se tu bydlet?

9. Chudák dýně.

Ještě před pár dny to byla hezká, úhledně vyřezaná dýně. Nyní je z toho však tato obluda. Konečně má však pořádně děsivý Halloweenský ráz.

10. Těla na Mount Everestu.

Každá vlaječka představuje jedno Mrtvé tělo člověka, který nepřežil výstup na nejvyšší horu světa. A to jsou jenom ty, o kterých se ví, další desítky, možná i stovky zatím nikdo neobjevil a kdoví, jestli někdy objeví.

11. Daleko od civilizace.

Tento bod představuje nejvzdálenější místo od veškeré pevniny na Zemi. Máte to blíž k astronautům na Mezinárodní vesmírné stanici, pokud zrovna prolétá nad tímto místem.

12. Květ banánovníku.

Jen si představte, že jdete po banánové plantáži a najednou vidíte toto. Minimálně na začátku byste se toho asi dost lekli.

Jo, některé z těch fotek jsou opravdu dost děsivé! Pokud však máte rádi záhady a tajemno, určitě vás zaujaly a třeba některá z těch míst byste i rádi osobně navštívili, protože v reálu bude ten zážitek daleko silnější.

Čerpali jsme z boredpanda.com

Reklama