in

Načasování? Dokonalé! 15+ snímků, které se je tak nevidí.

twitter.com twitter.com
Reklama

Nebojte se dámy a pánové, neuvidíte opět ty stejné fotky, ale máme tu pokračování. Dokonce jsme ani nemuseli čekali tak dlouho, než se nashromáždí další runda těch nejlepších momentek, které stojí za sdílení. Internet je opravdu bezedný. Takže se připravte na to, že možná nebudete chtít věřit vlastním očím. Jste připraveni?

1. To muselo bolet.

Na první pohled by i člověk řekl, že mu vykopl do těla díru, jak se ta kůže zavlnila. Co ale na první pohled nevidíme, jsou ty minimálně 4 zlomená žebra.

2. Podívejte se pořádně!

Na obrázku je schované vtipné překvapení, které žádná ze žen rozhodně nečekala. I když, jak je vidět, ta prostřední je očividně k nakousnutí.

3. Skok nad letadlem!

Aby se někomu podařilo přeskočit letadlo, i když je to jen nadneseně řečeno, se opravdu jen tak nestává. A věříme že tuto fotobombu si dotyčný i zarámuje.

4. Nečekaný host.

Taková krásná fotka to mohla být,.. a je ještě dokonalejší, protože jen tak někomu do záběru pštros opravdu nepřiběhne, nemyslíte?

5. Každý z nás má poněkud zvláštního kamaráda…

Však to znáte, chcete se vyfotit nějak krásně a dokonale, aby měli ostatní o čem přemýšlet a pak přijde váš šílený kamarád a vezme příležitost do svých rukou.

Reklama

6. Všechno vidí!

Musíme uznat, že díky té bílé stěně za ní ta kniha splývá ještě více, že nám chvíli trvali, než jsme si všimli, co je jinak. Takové optické klamy nás vážně baví!

7. Tak to je trapné…

Sice víme, že je to jen nešťastná náhoda, ale myslíte si, že to moderátorovi v ten moment došlo? Nebo se cítil trapně až z vyprávění jeho přátel? To už se asi nedozvíme.

8. To bylo o chlup!

Málem si potápěči vyzkoušeli osud Pinocchia, kterého přeci v pohádce spolkla velryba. Vážně jen kousíček od nich se totiž vynořili při chytání ryb obří keporkaci a ti by je spolkli jako malinu.

9. Trefa!

Sice očividně ne do koše, ale taková trefa se při basketbalu opravdu jen tak nevidí. Myslíte si, že to udělal omylem?

10. Jako Ježíš!

Tady se někdo naučil chodit po vodě, ale jelikož to po nohách už někdo před ním zvládl, tak se rozhodl pro hlavu. Nebo si to alespoň myslíme, že to tak bylo.

11. Den a noc.

I když víme, že nikde na světě není žádný dům, který by byl jako rovnou čárou rozdělen na den a noc, tak jsme na okamžik nad tím uvažovali. Neříkejte, že by to nebylo zajímavé.

12. Den s tátou.

Takovou neřízenou a šílenou zábavu s mámou děti vážně jen tak nezažijí. Možná taky hlavně proto, že každý taková zábava končí větou: “Neříkejte to mámě!”

13. Pouliční umění!

Ne nedíváte se na nějakou dřevěnou opičí dráhu. Ve skutečnosti je to na zemi jen namalované. Netušíme, jak to udělali, ale vypadá to dokonale.

14. Je to robot!

Myslíte si, že se fotograf zrovna náhodou otočil a tento poklad uviděl a rozhodl se jej zvěčnit nebo to bylo úmyslné?

15. Ne nemá na hlavě šátek.

I když se může zdát, že má fotbalista na sobě nějaké oslavné roucho, tak je to spíše oslavné pivo, které má dokonale krémovou pěnu,… až jsme z toho dostali na to pivo chuť.

16. Vůbec si nevěří,..

Přijde to na této fotce jenom nám, nebo si tyto dvě absolutně nevěří? Copak si asi udělali?

17. Ani nemusí mít auto.

Za volantem se sice spát nemá, ale jak můžete vidět, chudák vlastně ani neviděl, že nějaké auto “řídí”. Avšak takové umístění reklamy se vážně povedlo.

Ať už vznikly tyto fotografie úplnou náhodou nebo úmyslně, musíme uznat, že se opravdu povedli a věříme, že je můžeme považovat za opravdové originály, protože takové momenty se určitě jen tak neopakují. Nemyslíte?

Čerpali jsme z boredpanda.com

Reklama